problém s lištou

Aktivovala jsem si rozšíření prostoru domény z 50MB na 150MB, tak jsem čekala že se tam objeví ta horní lišta. Ve sdělení při aktivaci bylo psáno "do hodiny aktivní", ale lišta se ne a ne ukázat... Může mi někdo poradit? Jsem začátečník XD... Kdyžtak web rubberdolls.wz.cz
A nahrát je znovu jsem už několikrát zkoušela...
Díky
no jo, začátečníci to mají těžké, zvláště pokud jsou gumové panenky.
Začátek reklamní lišty je ve zdrojovém kódu
Na jiném účtu v doméně wz.cz se reklama vkládá bez problému

Vzhledem k tomu, že reklamní banner je překrývám takovým pozicování, že to snad ani nemůže být náhoda, tak se vnucuje paranoidní teorii, že se lišta neukazuje z nějakého podobného maskovacího důvodu - já toho moc o tvorbě stránek nevím, ale schovat reklamní lištu na WZ bych ještě dokázal, viz:
http://ds.mysteria.cz/orl2.htm

PS
Schválně, komu ten web smažou dříve. Pokud je to jen nějaká manýra robota na vkládání reklamy tak se omlovám za podezíravost.
A není téma stránek trochu za hranicí registračních podmínek?
Opravdu v tom není úmysl, ráda bych ten problém vyřešila... ale nedaří se mi to, nevím v čem to vězí...
Takže v tom případě žádám Admina, aby mi tu lištu zrušil a vrátil mě zpátky na těch 50MB, banner se mi totiž ukazuje, tak to asi nechám tak...
Díky
no mě se banner neobrazuje a to se na to koukám tím Firefoxem, pro který je nastavený design, jak se píše. Jediné, co vidím, je nudle01.gif, to je ten jediný prvek, který tam být nemusí. A je v administraci uvedena kapacita 150MB?
ano, v administraci/info to píše: "kvóta na webové stránky (v MB) 150", takže to zjevně rozšířené je...
Můžeš mi teda poradit to odstranit? Ty rušivé vlivy?:-P Aby se mi zobrazovali správně?
není na webu něco, co blokuje přístup k serveru s reklamou - např. soubor .htaccess
<HTML>Podle mých informací je zobrazování lišty (a předpokládám že i banneru) takto nastaveno kvůli obsahu stránek.</HTML>
Thalia: Tomu nerozumím... to že se to nezobrazuje je tedy moje chyba nebo chyba serveru? A jak je to myšleno?: "Podle mých informací je zobrazování lišty (a předpokládám že i banneru) takto nastaveno kvůli obsahu stránek." O navýšení jsem zažádala sama:-(
Thalia: to jako aby se zadavatelé reklamy nenaštvali, že se jim reklama zobrazuje právě tady?
<HTML>To, že se to nezobrazuje, není chyba, ale úmysl. Předpokládám, že jsou inzerenti, kteří si nepřejí, aby se jejich reklama zobrazovala na stránkách s podobným obsahem, a proto je této kategorii nastaveno jiné zobrazování reklamy.</HTML>
Thalia: moooc děkuji za odpověď, dost se mi ulevilo;-) Smím se tedy zeptat, co to je to "jiné zobrazování reklamy"?
aha, takže Webuzdarma nefunguje marketing a došly mu reklamy
<HTML>2ds: já jen tlumočím, co jsem se dozvěděla. Jestli wz došly reklamy, tak na to se zeptej admina.

2Doll Caira: předpokládám, že jiné je buď žádné nebo reklamy s podobnou tématikou.</HTML>
Thalia: OK, jasně, to je typický WZ

v podmínkách má zakázaný erotický obsah

* publikovat jakýkoliv obsah, který je v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem, podporující rasovou či jinou nesnášenlivost, diskriminační, porušující autorská práva nebo poškozující dobré jméno provozovatele služby. Jedná se zejména o warez, erotický obsah a nelegální MP3.

mezi kategoriemi kategorii erotika