Vkládání reklamy

Všimnul jsem si dnes, že když nahraji na web soubor s nulovou délkou, který je v administraci nastaven jako ten, do kterého se má vkládat reklama, tak že se tam reklama vloží automaticky. Není potřeba načítat soubor v prohlížeči. Takhle to fungovalo při nahrání souboru pomocí FTP v TC a také ve správci souborů - doslova to funguje takhle - smažu starý soubor - odhlášení - přihlášení - soubor na webu není - kopírování souboru s nulovou délkou - při přenosu na server se už v okně ukazuje s nenulovou délkou - je tam standardní kód reklamy.
Také vám to tak funguje?

PS: vzkaz adminovi - na czweb.org to nefunguje vůbec a když už se stím dělaly nějaké úpravy tak se mohly kódu ne "Strict" odstranit ta nadbytečná zpětná lomítka aby byli bojovníci za validní weby spokojeni
tak to podle me fungovalo dycky a tak to podle me fugovat ma. reklama se vklada pri uploadu a ne pri downloadu. je to tak pro server mensi zatez, protoze upload se nedela tak casto
to jsou věci..., já jsem také myslel, že se vkládá jen jednou, ale při tom, když na něj server dostaně první požadavek k načtení
<HTML>Přesně jak říká Tonik a jak už bylo mnohokrát řečeno - reklama se vkládá při uploadu (po nahrání má soubor větší velikost), tedy ne až při požadavku na zobrazení. Proč bychom jinak radili nahrávat soubor znovu? ;-)</HTML>
myslel jsem,že server pozná aktualizovaný soubor, např. podle něčeho jako je třeba archivní bit - ale je to už tak stará představ, že už ani nevím, kde se vzala