Chyby mysql

Zdravim lidi, normalne jsme si zřídil stránky na webuzdarma, a šlapali a ted najednou přestali jít ! :( když chci jít na stránku ( www.spartak-tip.xf.cz ) , tak mi to napíše chybu

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'spartaktip'@'mars' (using password: YES) in /3w/xf.cz/s/spartak-tip/dbasefunctions.php on line 22
Could not connect Access denied for user 'spartaktip'@'mars' (using password: YES)

Nevíte co s tim ? diky moc
Špatné připojení k databázi, nebo ji vůbec nemáš zaškrtlou jako aktivní (což nemohu posoudit).

Zkus následující:

Zde klikni - Administrace-->Nastavení-->Nastavení MySQl

Zde heslo k MySQL se musí shodovat s heslem ve Tvém souboru "dbasefunctions.php" ve funkci mysql_connect(), přibližně na 22. řádku

... ještě pro jistotu parametry fce mysql_connect():

mysql_connect("mysql.webzdarma","login","heslo")

.., kde jako login by teoreticky mělo být "spartak-tip" a heslo viz výše...

Jinak tento příspěvek patří do diskuse MySQL
Ono se to instaluje podle tohodlenctoho http://www.tipovani.xf.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2 , ze se nezapina to MySQL na webzdarma.cz a ono se tam vytvori neak samo potom! jinak ten radek 22 - 23 vypada takhle, tak nevite co s tim ? Dekuju moc


// Connecting, selecting database
$link = mysql_connect($dbaseHost, $dbaseUsername, $dbasePassword)
or die("Could not connect\n".mysql_error());
>> ze se nezapina to MySQL na webzdarma.cz a ono se tam vytvori neak samo potom
Tos slysel kde?
MySQL je ve vychozim stavu vypnute. Pokud chces vyuzivat sluzeb MySQL je potreba jej zapnout. Samo se to neudela. Toto se provadi v WZ administraci Administrace-->Nastavení-->Nastavení MySQL. Kde povolis MySQL. Pote se ti vygeneruji potrebne udaje, jakym je nazev databaze, jmeno a heslo. Tyto udaje pak vlozis to toho tveho skriptu.
"neak", "vono", "samo"... bez komentáře.

http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/index.html
Až tohle budeš mít přečtené, tak potom budem pokračovat ;)
Ne samo :) kdyby jste se koukli semhle :) http://www.tipovani.xf.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2 , tak v tom návodu je napsano taky ! "Stažený rar archiv poté celý rozbalte a přesvědčte se, že dosud nemáte u svého poskytovatele aktivovanou databázi MySQL."
Když jsem ji ted aktivoval, a chtěl jsem naject na stránky ty stranky www.spartak-tip.xf.cz , tak to tam pise "Unable to read config data: select * from plconfigdata where lid='0'
Table 'spartaktip.plconfigdata' doesn't exist"
Aktivovat databazi je jedna vec. Zprovoznit stranky je pak uz jina vec.
Jinak ten navod na tipovani.xf.cz stoji za prd, protoze tam pisou nesmysly.
Pouhe stazeni a zkopirovani ti nezarucuje fungovani stranky. Zvlaste pokud je to jeste ke vsemu spojene s databazi.
Chybova hlaska je tomu dukaz.
Ke zdarnemu zprovozneni stranky je potreba do databaze nahrat i tabulky, pripadne i jejich data. Coz jsi neproved.
A jak to udělám ? :) nebyl by někdo ochotnej se mi o to pokusit ? Byl byhc moc vděčnej, ted jsem zrovna to cely smazal, aktivoval databázy, nahral to tam vsechno, a web začal šlapat v pohodě, a po 15 minutách zase stejná chyba ! Prosím help ! :(
Omlouvám se že tady takhle spamuju, ale ted to zase začalo jít, nachvilku, a zachvilku to zase přestalo jít ....