nefunguje reklama dole

Zdravím. Založil jsem si phpbb fórum na stránce morgan3.wz.cz a mám problémy s vkládáním reklamy = mám nastavené "dole a na každé stránce" a přitom fyzicky to mám furt nahoře a na každé stránce... :( poradí někdo?

icq: 305-924-118
Pokud je reklama furt nahoře tak je možné, že je tam proto, že dříve bylo nastavení nahtoře a reklamní kód se zapsal do zdrojového kódu - v tomto případě se musí tento kód vymazat. Reklama se vloří vždy do nově nahraného souboru, je tedy potřeba na web soubor , do kterého má být reklama vložena, nahrát

Pro PHP aplikace je nejlepší řešení nastavit reklamu aby se zobrazovala na titulní stránce nahoře a že se má zapisovat do nějakého na aplikaci nezávislého souboru - např. reklama.html - tento soubor se pak vloží např. do patičky stránky (buď kód a nebo pomocí include), tak aby platilo, že bude na všech stránkách dole
tak když už to mám tak "zprasené" tak mám udělat co? nebudu přece mazat ručně všech X php souborů... co teda teď pomůže?
Zvláštní přístup! A kdo jiný by to měl mazat? Nikdo jiný (tedy kromě hackerů - alespoň podle TV Nova) k nim přístup nemá.

No já bych ale řekl, že reklama je vložena jen v indexu nebo v tom souboru, který byl původně uveden v nastavení - takže stačí upravit jen ten jeden soubor
sorry, možná se pletu a bylo to v nějaké jiné TV