Politika webu-zdarma

Dobrý den,
Dnes mi přišel e-mail o "úžasném" navýšení prostoru pro web. Nevím, kam se hodlá webzdarma dále ubírat, ale co takhle radějí zvýšit spolehlivost služeb? Viz. pomalý ping (pro šťouraly - připojení k internetu mám rychlé dostatečně a navíc jsem tohle zkoušel z několika lokací) a hlavně "zasekávání" - zadám do prohlížeče (FF/IE se smazanou cache,historií..) adresu svých stránek a na 2 z 5 pokusů se zobrazí pouze "bílá stránka" - vůbec to nepřejde na doménu - (.htaccess - mod_rewrite) - jak by jste tento problém pojmenovali? Nejdříve jsem myslel, že je to třeba díky mým skriptům na stránce, ale potom jsem zkusil stránky nasadit na zkoušku u konkurence. Tam jde vše bez problémů. Navíc nejde jenom o jeden web, ale o více s různou strukturou (účet, z kterého píšu tuhle zprávu v tomhle problému nefiguruje).
ač jsou často vyjádření WZ víceznačná, tak v tomhle to vypadá docela srozumitelně:

z e-mailu o "úžasném" navýšení prostoru pro web:

Zavedení (volitelné) placené verze serveru s pracovním názvem WZ Plus, kde se mimo jiné dočkáte domén II. řádu bez reklam, další výrazné navýšení prostoru, e-mailových schránek, zálohování, garanci dostupnosti a také větší rychlosti serverů...
"Viz. pomalý ping"
já mám průměrný ping na Webzdarma.cz 8s. To je málo, nebo hodně?
Tom: a to ti s pingem 8s vůbec funguje internet? Na IP, která se ukáže při zadání fanatic.wz.cz, je průměrný ping 18 ms, což je asi krásný výsledek.

Jen škoda, že Fanatic sice postěžoval, že to nejde, ale vzápětí uvedl, že toho účtu, ze kterého to píše se to netýká a problematické účty neuvedl
ds: aha, chybička se vloudila. Jasně že 8ms :)