problem so spravovanim suborov

zdravim, dnes sa to tu uz riesilo, ale tema sa zamkla tak som nestihla reagovat. ide o to, ze odvcera mi nefunguje http://admin.wz.cz/index.php. sice dnes mi to chvilu slo ale hrozne pomaly a potom to uz vypadlo nadobro. potrebovala by som nahrat subory na stranky, neviete, kedy sa to da do poriadku?

a este by som sa chcela spytat ci aj vas obcas zo spravcu suborov odhlasuje a musite sa checknut znova..?

dik za odpovede, Lea :)
Já už mám ten samý problém,ráno to šlo a teď ani ťuk.
Taky bych chtěla vědět kdy bude tato závada odstraněna.
Správce souborů se tu řeší každouchvíli. Výsledek je vždy stejný:

1. Správce souborů je nespolehlivý a často padá, odhady opětovného nahození se zde nezveřejňují (konstatování)
2. Používej FTP (doporučení)
Dobrý den, mám uplně ten samý problém. Soubory nemohu na internet dát ani přes server webzdarma normálním přihlášením ani přes total commander. Nemohu tedy aktualizovat muj web. Ten samý problém má i více mích kamarádů, co s tím? Děkuji
<HTML>Já se na ftp připojím i nahraju v pohodě soubory. Jakou chybu ti ftp píše?</HTML>
Ani ja neviem nahrat subory uz 2 den, ale len na wz.cz. Na euweb.cz pracuje vsetko korektne.
Krusader mi vypise toto

Message sent:
Login using username=tubeamp.wz.cz and password=[hidden]
Server replied:
530 Login incorrect.

Asi upgradujete nieco?
<HTML>To by mohl potvrdit jen admin. Ale já osobně se na svůj web psb.wz.cz na ftp připojím, také používám Krusader. A nahrála jsem i v pohodě a rychle 2MB soubor. Máš jako server vyplněno tubeamp.wz.cz?</HTML>
No mam takto:

ftp server tubeamp.wz.cz
login tubeamp.wz.cz
password
Ale na web s priponou euweb.cz bez proglemovo sa pripajam cez Krusader

No neviem...
<HTML>2appma: teď by to snad mělo být už v pořádku (problém na wz, admin to opravil).</HTML>
Dakujem pekne, uz to ide.