Koukněte na moje stránky.

Zhodnoťte je prosím: www.eurofotbal.euweb.cz
<HTML>Vzhled: nic moc, tohle by bylo moderní tak před 12 lety. Dneska se nosí ladnost prostých barev okořeněných decentní ale nápaditou grafikou. Ani na jedno nemám úplný cit, ale frontpageoidní rámovaný web ještě poznám.

Sémantika: Už nadpis stránky mluví za vše. Jak vystihuje "Nová stránka 2" web o fotbale? Jak jej zaindexují vyhledávače? Nejsou zde nadpisy, jenom nějaké odstavce (či spíše blíže nedefinovatelné kusy textu) s nějakým nastavením písma a velikosti, případně obstarožně provedeným zarovnáním na střed. O různých odřádkováních za použití odstavců s nedělitelnou mezerou raději nemluvě. I ten FrontPage umí něco, čemu se říká styly! Nadpis první úrovně, druhé úrovně atd.

Obsah: Seznam nějakých hráčů. Bez fotek. Bez odkazů na jejich případné webové stránky, kluby atd. Ničím mě nezaujme, i kdybych byl náhodou fotbalový nadšenec. Fotky ve fotogalerii dobré (ostré), ale bez komentářů (popisků), takže stejně nevím, co se na hřišti odehrává.

Víc už do toho šťourat nebudu, ponechám volný manévrovací prostor i dalším případným kritikům.</HTML>
OT: vidím špatně, nebo se na Euru2008 bude kopat do šišatého míče?
( http://eurofotbal.euweb.cz/prvnistranaa.htm )
ds: Vidíš dobře, opravdu je nějakej sešláplej :) Asi letos bude MS v ragby =)

Duff: viz Nípal + na webu jsem nenašl nic, kvůli čemu bych se měl vracet.