nejde se pripojit pres ftp na nove zalozeny ucet

Dobry den,
nejde se mne pripojit na nove zalozeny ucet pres FTP. Přes web se do administrace dostanu, ale nemohu nahrat zadne stranky. Log ftp klienta :
Stav: Zjišťuji IP adresu bzg.wz.cz
Stav: Připojuji se k 88.86.113.136:21...
Stav: Spojení navázáno, čekám na uvítací zprávu...
Odpověď: 220 ftp server ready
Příkaz: USER bzg.wz.cz
Odpověď: 331 Password required for bzg.wz.cz.
Příkaz: PASS *
Odpověď: 530 Login incorrect.
Chyba: Nemohu se spojit se serverem

a pritom heslo zadavam spravne.
dekuji
Problém je asi na strane WZ. . . dnes to dáko blbne. . . ja sa ale cez FTP momentálne pripojím v pohode :-)
No mne sa dnes zas neda zobrazit stranka(zakladnapb.wz.cz) ale FTP ide dobre .....
<HTML>2RAMA - LAMA: mně tvoje stránky jedou, ale nevidím na nich nikde reklamu wz.</HTML>
Mě se nejde pomocí FTP klienta připojit už 2. den a stránky mám už téměř 3 měsíce :( Děje se už něco, nebo to ještě nikdo neřeší? Díky
<HTML>Co by měl kdo řešit? U Ladislavova webu to bylo opraveno, jinak bylo vše v pořádku. Raději napiš víc info o tom, co to je "nejede".</HTML>
to Thalia

něco podobného jako v prvním příspěvku. Nevím jak jinak napsat, že se nedostanu přes FTP klienta na soubory. Ve FileZilla, Total Commanderu a ani přes webové rozhraní phpWebFTP, buď se tam nedostanu a když už, tak to trvá i 10 minut. Přes TCM se tam dostanu, ale nezobrazí se mi obsah.
Ve 150 příspěvcích je tady ve fóru psáno (mezi řádky), že některé domény webzdarma.cz prostě pracují bezproblémově jen v určitý den nebo hodinu :-)
Který den nebo hodina to jsou - je ve hvězdách, takže se doporučuje - zkusit to později! Nikdy NE naopak.
Tady se neda přihlásit, kurva!
Nikdo: to je zvláštní, mě to jde bez problému...