Nepřišel mail po registraci

Snažím se zaregistrovat nové stránky, dostanu se až k bodu, kdy mi to napíše, že mi přijde mail. Ale žádný mail mi doposud nedorazil. Používám Firefox, mám zapnuté scripty i cookies. Co dělám špatně, nevíte prosím?
Email nemá nic společného s Firefoxem. Ani se scripty, či s cookies.

Je potřeba se podívat do emailového účtu, který jsi uvedl jako kontakt, jestli není email označen jako spam.
Díval jsem se na tiscali.cz, kde to mám a žádný spam filtr tam není. Už jsem to dnes zkoušel i z internet exploreru a pořád nic. Vůbec to nechápu. Přitom jedny svoje stránky už mám zaregistrované a funkční nějakou dobu. Jenže teď chci udělat další pro někoho jiného. Vadí snad, že používám stejný email?
<HTML>Ne, stejný email nevadí, registrace by měla normálně proběhnout, i nezávisle na prohlížeči. Zkus to znova a pokud email i pak nepřijde, pošli mi na email název webu, kategorii a podkategorii a já to taky zkusím.</HTML>
mám stejný problém a zkoušel jsem to několikrát

doména: diabolos.euweb.cz
kategorie: zábava
podkategorie: hry
<HTML>2Hoffi: mně ten email přišel ihned. Přeposlala jsem ti uvítací email.</HTML>
Mám stejný problém. Zkoušel jsem zadat mail na atlasu i na email.cz, ale nic nepřišlo. :( Něco tu nesedí. Používám Firefox 3 na linuxu, ale s tím by to vážně nemělo mít nic společného.
Mam taky problém. rodinny.chytrak.cz ani jina domena ci subdomena nelze zaregistrovat - respektive nepřijde e-mail. Ani na atlas. ani na seznam.
Kdyztak taky prosim u uvitaci mail a zaregistrovani...
Dekuji. prosim rodinny.borec.cz; kategorie ostatni.
Taky mi mail nepřišel... a to jsem to zkoušel asi 5 krát vždy po 3-hodinách... snažím se založit stránku zvuksvetla.kvalitne.cz - Služby - Jiné a nepříjde nic
Asi nás bude víc, komu to nejde.

Od včerejška se snažím zaregistrovat stránku
lenkanespesna.wz.cz Kultura-Fotografie

a nic
<HTML>Ahoj všichni, tentokrát bohužel tento email nepřichází ani mně. Už jsem napsala adminovi, snad to bude brzo zase v pořádku.</HTML>
JendaZ: zkusil jsem v 16:41 zaregistrovat zvuksvetla.kvalitne,cz a mail také nepřišel

PS: nehraje tam taky roli ta 3 hodinová lhůta - možná další registarce funguje až po 3 hodinách, viz:
Pozor: žádost je nutné potvrdit během 3 hodin od tohoto okamžiku, poté bude nutné zahájit registraci znovu od prvního kroku.
<HTML>Tak už by to snad mělo být v pořádku, zkuste to kdyžtak znova. Já jsem zkusila zvuksvetla.kvalitne.cz a během minuty bylo hotovo. Uvítací email přepošlu na zde uvedenou emailovou adresu.</HTML>