Reklamna lista

Zdravim...chcel by som sa spytat, ci sa nahodou nejako neda spravit aby bola aj reklamna lista validna. Lebo len ta mi zabranuje validite. Pripadne ci sa naaahodou neda nejako odstranit. Ale kedze je to jednostranny proces, tak asi nie. Ale pre istotu sa pytam. Za vsetky odpovede dakujem.
Sním, čí bdím? Já tam tu lištu na stránce hlavně vůbec nevidím! A to vidím jako větší problém než to, že není validní.

A tu validitu bych nepřeceňoval

Pripadne ci sa naaahodou neda nejako odstranit - myslíš ta lišta? Určitě by odstranit šla. Někde na fóru je to adresa na moderátora mks, který lišty vrací zpátky takže najdi adresu a pošli mu mail
No aj to je ten problem ze tam neni....neviem preco, skusal som aj veci presuvat nizsie ze ci to nezakryvaju, a nebola tam...ale v zdrojaku je, tak neviem...no skusim mu teda napisat...dik za radu
Možná absolutní pozicování v #player a dalších? Navíc - na wz blbne střídavě všechno, proč by nemohlo blbnout zobrazení reklamy (i když je ve zdrojáku)...
PS: vina není na tvojí straně - zkoušel jsem zobrazit pouze reklamní lištu - a nezobrazuje se.
jj rekl.lišta teď nefachá...někomu už přes týden:)
No aspon ze neni chyba na mojej strane. Ale ved ani nema byt preco...aj ten #player som skusal dat nizsie a nebola tam tiez, takze v tom by problem nemal byt...no nevadi, kaslat na to.
Chyba určitě není na tvé straně. Vím o několika lidech co mají web na wz a lišta jim nefachá. Ono by se nic nedělo, ale můj dosti amatérský web to špatně snáší. Rozhodí to kód a vše je jako posunuté. Už by to mohl admin spravit :)
No nieco by sa tym mohlo uz spravit:D
Dobrý deň,
sudruh sa na začiatku diskusie pýtal na validitu tej reklamnej lišty. Keďže je jej zobrazovanie už v poriadku, tak by som Vás chcel poprosiť aj o napravenie toho problému s validitou.

Michal
Dobrý den,
Taktéž bych chtěl poprosit o opravu validity reklamní lišty.
Děkuji
Zkus vložit:
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->
<HTML>2Kit: ale tady jde o lištu a ne o banner. Validitu lišty uživatel nijak ovlivnit nemůže.</HTML>