FTP má neustálé výpadky

To je hrozné. Kčemu to vlastně je? Když se není možné připojit na FTP. Celé správa stojí, tak za tři věci. Nemáte někdo typ na lepší free web? Mě už to fakt nebaví!
!
<HTML>Máme. Zaplaťte si nějakou doménu a nějaký hosting s osobní asistenční službou pro lidi, kteří nedokáží položit dotaz a hned se u všeho vztekají. My nic takového nejsme.

Jo a když už jsme u toho, naučte se česky. Slovo "typ" skutečně není dobrá vizitka někoho, kdo stojí o rozumnou odpověď.

EDIT: Mně FTP funguje.</HTML>
Dobrý den,

1. FTP mě rozhodně nefunguje!
2. nikdo se u ničeho nevzteká
3. pokud něco poskytujete, tak by to rouhodně mělo fungovat. To že je to služba zdarma je sice hezké, ale pokud nefunguje stojí za ...

4. vaše odpověď není rozhodně profesionálního charakteru!
5. hosting si rozhodně zaplatím, ale jistě ne u Vás
6. lidské chování Vám jistě nic neříká
7. to jestli napíšu měkké nebo tvrdé je čistě moje věc. Ten komu to vadí si může myslet co chce. Na serveru hostují lidi, kteří dobře česky neumí (cizinec)
8. vaše služby a jednání budu rozhodně všude doporučovat
9. to že Vám FTP funguje je sice moc hezké, ale když by fungovalo i mě? (odzkoušeno na dvou PC)
10. naučte se jednat s lidmi. Možná Vám to pomůže nebýt takovej ...
<HTML>2Likop: ne ty se vůbec nevztekáš... Tak bys nám aspoň mohl říct, jakou chybu ti to píše, jak vyplňuješ parametry připojení atd. My tu nemáme křišťálovou kouli.

P.S. nejde o měkké a tvrdé i, ale o to, že slova tip a typ mají jiný význam...</HTML>
<HTML>1. Ano, to jste napsal. Řešení problému je možné po jeho bližším popisu. Vzhledem k tomu, že mně FTP funguje, nemohu aplikovat svoje popisy problému, protože já jej nemám.
2. "Mě už to fakt nebaví!"
3. Nemá relevanci, pokud nedokážete problém dostatečně popsat.
4. Proč by měla být? Je moje dobrá vůle, že vůbec reaguju. Nedělám to kvůli penězům.
5. Hodně štěstí.
6. Naštěstí v tomto vlákně nejsem s tímhle "problémem" sám (nepočítám Thalii).
7. Na cizince se vztekáte docela česky.
8. Děkujeme.
9. Už to tak je.
10. Naučte se klást otázky. Možná Vám to pomůže od jedovatých reakcí.

PS: Právě jsem se dozvěděl, čemu říkáte FTP. Opravdu, naučte se problém popsat. Pak se s vámi bude někdo bavit.</HTML>
Zastávání se kolegy je poměrně známá věc. Na podpora@webzdarma.cz jsem Vám poslal PrintScreen, tak se na to laskavě podívejte a napište zda je chyba u mě nebo u Vás.

Píše to chybu - Nemohu se připojit k serveru kanoe.webzdarma.cz:21 s uživatelem kanoe.webzdarma.cz

Normálně to tak někdy opakuji někdy fungovalo
Vážený pane Nípale,

pokud chcete lekci slušného chování stačí říct a já osobně Vám jednu udělím. V pondělí se spojím s panem Křížkem. Vaše chování není vhodné!
<HTML>Vážený pane Likope,

přeji vám mnoho zdaru a ať se vám slibovaná fúze s panem Křížkem vydaří.

Váš pan Nípal.

PS: Děkuji vám za váš zájem si se mnou popovídat, byla to velmi výživná diskuse. Bohužel jako moderátor se musím starat i o jiné diskusní příspěvky, takže jistě pochopíte, když se vzdálím do jiných témat. Smazat to tu můžu později.

PPS: Váš problém řeší mailová podpora.

PPPS: Váš osobní problém neřešíme.</HTML>
Smažte si co chce. Já si stránku ukládám a věřte, že to pro Vás nebude dobrá vizitka.

PS. O celé věci jsem již informoval správné lidi co si u Vás reklamu platí. Věřte, že to pro Vás opravdu nebude dobré!
<HTML>Mazat tohle téma by byla škoda. Přece nenechám zmizet tak krásný soupis vašeho vzteku a vašich výhružek. Ztrapňujete se sám.</HTML>
no comment!
Áááále, tady se pěkně diskutuje a já to prospal! :-)

Likop: doporučuji na stránce http://www.webzdarma.cz/forum/index.php (dole) u titulku Webzdarma povšimnout textu: "Obecná diskuse k WZ. Toto není místo pro technickou podporu."
<HTML>FTP viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FAQ</a> a <a href="http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#3">Podpora</a>.

Pokud správce souborů hlásí, že se "nelze připojit" a "zkuste to znovu", tak to zkuste znovu nebo použijte ftp.

Všechny další příspěvky jsou OT, takže zamykám.
<style>
form{display:none;}
</style></HTML>