Nezobrazi se stranky

Ahoj , delal sem stranky www.funworld.wz.cz - uz tuhle domenu mam dlouho -ale nedavno se prestal objevovat a nez se nacte preskoci mi na nejakou firmu prodavajici viagru? co bych mel delat? jak se proti tomu branit,
Tak si nějakou Viagru kup a máš klid!
Staubert: Koukám na tvoji stránku a vidím, že ji máš nějakou zavirovanou. Obvykle to způsobuje červ, který vykrade hesla z Total Commanderu a pak s jejich pomocí modifikuje tvůj web. Postup už tady byl několikrát, proto stručně:

1. Změň heslo v administraci
2. Pomocí FTP znovu nahrej svou prezentaci
<HTML>3. A nikdy si jej neukládej ve wcx_ftp.ini v adresáři Windows</HTML>
Nípal: Díky za doplnění. Nějak jsem si nemohl vzpomenout, jak se ten wcx_ftp.ini vlastně jmenuje.
Diky za radu
nejdou/neozobrazi se stranky ? poradite kde je chyba? dekuji
Taktéž mi nejdou načíst moje stránky na doméně webzdarma.cz. Potřeboval jsem tam nutně aktualizovat jeden soubor a FTP přístup nefunguje. Asi nějaký technický problém, snad to brzy vyřeší.
<HTML>Mně můj web taky nejede :-) Napíšu adminovi.</HTML>
<HTML>Už to jede.</HTML>
Dnes mi přestaly fungovat mé stránky, dopoledne ještě v pohodě jely a teď je za žádnou cenu nemohu spustit, pokud se ze strany webzdarma v současnosti nejedná o nahrávání aktualizace, čímž dočasně nefungují stránky, tak kde je potom chyba? Díky za pomoc ;-)
<HTML>spolcos: Už to vypadá jedoucí.</HTML>
zdravim, nahravala sem si nejaka videa a uvodni fotky k temto videim na stránky, (zkorokycany.wz.cz) a zobrazi se mi pouze prvni video. zbytek odkazuje ze soubor byl smazan nebo nebyl nahrán. Nevim kde je chyba. Předem děkuju za pomoc.
<HTML>Systém na našich serverech je citlivý na velikost písmen v názvech souborů (včetně přípony; už se stalo, že ji někdo nepovažoval za součást názvu souboru). Odkaz musí naprosto přesně pasovat.</HTML>
diky. ikdyz sem to kontrolovala asi 20x tak sem si nevsimla rozdilu male a velke o. :) Uz je vse vporadku.
nahral som vsetko ako to malo byt ale je to moja prva stranka v zivote a akosi mi to nejde neviem co s tym je to zas12.webzdarma.cz je to do skoly preto tie zas 12 budem vdacny za radu
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14