SMS

Jaký je zdrojový kód na odesílění SMS?
No tak je to jednoduchý ale tady to nepujde moc dobre:( jedna moznost je ktera jde vzdy vlozit si do stranky iframe ktery obsahuje stranku např eurotelu ze ktereho se da odesilat sms druha moznost ktera zde nejde protoze muzes odesilat pouze 10 emailu za hodinu je ta ze tu sms odesles pomoci funkce mail kde jako emailovou adresu zvolis
0042 "sem_napis_telefoni_cislo"@sms."a jmeno operatora takze napriklad když chceš odesilat na ¨mobil cislo 0723123456 tak napis todle 00420723123456@sms.eurotel

a např na pegase tedy napr 0737123456
napis 00420737123456@sms.pegas.cz jasný? v pripade dalsich dotazu mi napis na mail (Lukasik@centrum.cz) nebo se podivej na mé stránky http://lukasik.euweb.cz žij dlouho a blaze icq: 136440718
Myslím, že Paegas tyhle emaily zrušil (u nových účtů už se emaily nezřizují), teď je jenom něco@click.cz a to pouze u toho, kdo si to registruje...
Tomu bych ani nerek. Mam novou TWIST kartu a ono me tam jde jeste starsi adresa.
Ale pouze do doby nez se zaregistrujes na click.cz.
Hm, já právě žádnou adresu neměl a tohle mi řekli na help line...
Všechno jde,když se chce.Jde to posílat funkcí mail(); .To záleží na tom,jestli má poskytovatel webhostu zpřístupněný SMPT pro všechny. Většinou to zakazují, protože přes to pak jde prohnat takových dat, že jim to může operátor začít filtrovat,takže pak nikdo nic na ně už nepošle.

musí to být ve formě
<?
$komu=+420XXXXXXXXX@sms.-operator-.cz;
Mail($komu,$predmet,$text,-doplňující_data-);

?>
-doplňující_data- např "FROM:.$odkoho"
s Pozdravem Toumer
A jak to dostanu do formuláře??