někdo mi hacknul web

dobrý den,
dnes (29. 4. 2009 v 11:38) mi někdo hacknul web. adresa je nicholas.wz.cz, ale hacknul to přes webové rozhraní. byl jsem právě přihlášený v adminu a upravoval indexový soubor, když jsem v prohlížeči na stránce a dal F5 na obnovu, zobrazila se mi nějaká stránka o "Literpoolu". jelikož je to web naštěstí jen zkušební, který mi chtěla učitelka oznámkovat (původní werze webu), rád bych věděl, jak je možné, že se jde přihlásit a změnit celý indexový soubor. asi to nebude moc zabezpečené, co? škoda, další problém s webzdarma...
Tohle je asi spíše problém "Další lama na webzdarma!" :-)

Přístup na server máš (jak vidno z inteligentní hlášky na stránkách a přihlášení do fóra) - takže CO ti brání změnit heslo a nahrát obsah znovu na server?
<HTML>Imho nejde o hacknutí, ale o "oblíbený" bug správce souborů. Neupravuj soubory ve správci, ale u sebe v pc. Změněný soubor pak nahrej na web.</HTML>
kontaktoval jsem majitele toho jiného webu a ten mi oznámil, že adresu nicholas.wz.cz vlastní přes 4 roky... zdá se mi nemožné, aby databáze přehlédla již registrovaný účet
děkuji za radu, rozhodně jsi mi pomohl víc, než ten nad tebou... jinak v tom případě asi správce souborů online nebude moc bezpečný, ale aspoň něco ;)

děkuji