Chybové hlášky

Na mém webu se mi nahoře neustále objevují červené výstražné hlášky. Nelze to nějak vypnout?
Ano, jde to. Hláška "Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php ..." říká, aby sis některý z těch souborů vytvořil.

Teď jsem zvědav, jestli už umíš číst nebo tě učili jen sledovat barvičky.
Co je "červené výstražné hlášky"?
<HTML>Kde je "červené výstražné hlášky"?</HTML>
např.:

Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open glob copy eval imap_open session_save_path() has been disabled for security reasons in /3w/unas.cz/f/filmovani/Joomla!/libraries/joomla/session/session.php on line 102
To neni problém WZ, ale Joomly, obrať se třeba na http://www.joomlaportal.cz - jde o to, že Joomla, používá některé potenciálně nebezpečně funkce, které jsou na WZ zakázané.
Stačí aby se mi nezobrazovali.
Stačí, abys nepoužíval zakázané funkce, pak se nebude zobrazovat chybová hláška.
tak pak stačí ve zdrojáku najít tu funkci, na který to řve, a napsat před ní @, pak to bude fungovat stejně ale nebude to vypisovat ty hjlášky
Třeba to cos psal, tak si musíš najít soubor /Joomla!/libraries/joomla/session/session.php, na řádku 102 najít některou z těch zakjázaných funkcí (třeba copy), a přidat zavináč (pak tam bude @copy). At akhle to udělat s každym místem kde to píše tu chybovou hlášku.
R.U.R. návodem pouze potlačíte chyby. Nebudou vidět. Rozhodně to ale neznamená, že aplikace bude potom fungovat.
Tomík: "Stačí aby se mi nezobrazovali." - ergo stačí moje řešení... Aeb komu není rady (viz výše), tomu občas přesto může být pomoci...