ako si vypnem cookies

zdravicko chcel by som sa spytat akym sposobom si vypnem cookies a tim padom sa mi neda prihlasit na MySQL ako to vypnem poradte mi dakujem
Za prvé. Vůbec nechápu Váš úmysl. Za druhé. Vypnutí cookies je záležitosti prohlížeče (někde v nastavení to určitě najdete). Za třetí. Nic ve zlým, ale podle názvu adresy čekám krátkou životnost.
<HTML>Tomík: To jsou lidé, co neznají velká a malá písmena, diakritiku ani interpunkci. Ba dokonce když si zkusíš interpunkci domyslet, velmi často ti vyjde nesmyslné souvětí. Nemají čas pořádně napsat pár vět a pořádně položit dotaz. Je tedy ztráta času jim odpovídat - nemají čas na svůj dotaz? My také ne. Nejhorší je, že velico často musíš s takovými lidmi komunikovat v jejich "jazyce".

pumma cookies kdyz vypnes nepujde ti prihlasit se na mysql to opravdu neni dobry napad vypinat ale je to v nastavenich snad kazdyho prohlizece a to si snad dokazes najit sam nedekuj brzo ti to smazeme pokud tam opravdu budes mit warez precti si podminky jo a nauc se psat normalne bez te interpunkce se to neda cist dekuju PS to s tim warezem plati i pro ty alibisty co nemaji obsah na WZ ale jenom se na nej umyslne odkazuji PPS vol vhodnejsi nazev tematu slovo info tvuj dotaz nijak nevystihuje priste mazu</HTML>