Web s safe_mode=off ?

je na jedne z vaších domén také možno nainstalovat redakční systém albireo? a proto se ptám ještě zda máte na jedné z dmén dané safe_mode=off protože sem někde četl že to je možné je to pravda?
safe_mode=off na WZ není možné.
Není to možné a to na žádných doménách.

>> protože sem někde četl že to je možné
A kde jste to četl?
<HTML>Taky by mě zajímalo, kde si to četl. Opravdu to není možné, ode mě to můžeš brát oficiálně :-)

Jen tak něžně jsem poklikala příslušné stránky. Potěšilo mě, že spolupracuje s MU Brno, ale nenašla jsem konkrétní nároky. Takže asi jako první by mě asi nezajímal zrovna safemode, ale potřebná verze php a mysql. Protože jestli pořebuje php5, tak safemode nesafemode, na wz to nepojede (popř. to pojede jen na mysteria.cz webech, kde je spusteno testovaci php5 - na tvém webu php5 neběží).</HTML>
a neznáte nějaký free server s safe_mode=OFF ? kromně 000webhost.com ;)
Kdyby sis pročetl něco o safe_mode, pak bys zjistil, že málokdo by byl ochotný vypnout bezpečný režim.

Jinak zkusil jsem ten albireo. Při instalaci kontroluje přítomnost safe_mode. Nevím kvůli čemu, ale co jsem ho tak prošel, pak je to zřejmě kvůli úzké spolupráci se soubory a se serverem albireo. Překvapila mě instalace, která se skládá pouze z jednoho php souboru.