.htaccess - chyba 404 (vyřešeno)

Ahoj mohl by mi prosim někdo poradit, jak se "přesne" dostat do souboru .htaccess. Adresa uvedena v podpore mi primo nejak nefunguje a ja bych potreboval nastavit vlastni chybovou stranku...
Predem diky za odpoved....
.htaccess je obyčejný textový soubor, který je nejčastěji v rootu webu nebo nějakého adresáře - přesně se do něj dostane pomocí nějakého textového editoru - pokud neexistuje tak jej vytvoříš jako každý jiný textový soubor a nahraješ jej tam, kde má být.
Ano to všechno vím, ale zde v podpoře se píše že cesta k tomuto souboru je /3w/wz.cz/n/neco kdy n je zacatecni pismeno uzivatelskeho jmena. Mne se tam vsak nedari dostat a tu druhou moznost ze tento soubor nahraju normalne do adresare jsem uz zkousel a nic............. Presto diky.
Tak uz jsem nalezl chybu, jediny problem byl, ze moje chybova stranka byla moc mala a tudiz ji prohlizec nezobrazoval...
Tak to by mě zajímalo, jak se ti tohle podařilo. Tak malá stránka, že ji ani prohlížeč nezobrazí... to je na zápis do Guinnesovy knížky. :-D
<HTML>Mám pocit, že ta chybovka musím mít nějakou minimální velikost, myslím, že někde ve starých tématech by se to našlo zmíněno. Docela dlouho to tu nebylo diskutováno.

Edit: tak jo, něco jsem našla :-) http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=28130&t=28113.

BTW Lamo, tvůj původní nick se mi líbil víc.</HTML>
Thalia::: Je to přechodný stav, jsem ve stádiu tvůrčí krize. :-D