odkazy

Prosím o radu
po umístění stránek na web se na některém pc.zobrazí bez chybně a na jiném pc.nefungují odkazy na jednotlivé listy a chybí i nadpisy odkazů.

www.ramarstvilisy.kvalitne.cz
děkuji Pavel
<HTML>Možná protože na té stránce žádný korektní odkaz není, jen hromada nějakých nesmyslů vygenerovaných nějakým "editorem".</HTML>
To by ty stránky nemohly fungovat na jiném pc.Tyto fungují ve většině případech.
Pavel
<HTML>Ok, takže demokratickým hlasováním počítače rozhodly, že Vaše stránky fungují.

Najděte si nějaký editor na tvorbu webových stránek. Microsoft Office je na tvorbu dokumentů (textových, tabulek, promítaných prezentací...), ne webových stránek.</HTML>
Kupodivu stránky fungují ve Firefoxu, ale NE v IE8, ve kterém by teoreticky fungovat měly, když jsou produktem produktu od MS. Jak to opravit? Nijak - pochybuju, že by se našel dobrovolník, který by se prokousával tím zvěrstvem ve zdrojovém kódu.
tyto stránky opravdu fungují stojí to za zkoušku

www.ramarstvilisy.kvalitne.cz
byly zhotoveny v Microsoft Publisher 2003 je to program na www stránky
Díky i za takovou odpověd
Pavel
<HTML>Není to program na WWW stránky. Ověřeno léty zkušeností, množstvím problémů způsobených uživatelům a hromadou balastu, který vůbec nevypadá jako zdrojový kód webové stránky.</HTML>
nepřu se nejsem odborník
Doporučíte mi nějaký konkrétní a vyzkoušený program?
Firma MS vyvinula pro tyto účely program Expression Web.

PS: A co velký vynález lidstva - dělba práce. Rámeček k obrázku jsou taky jen čtyři spojené kousky dřeva a taky se nesnažím to doma zbastlit sám. A to už nemluvím o tom, že doma v pokoji to nijak nereprezentuje, což by webové stránky asi měly.
Tip:
http://www.webzdarma.cz/forum/list.php?f=7
Díky za radu a typ.
Nejde ni tak o cenu za vytvoření stránek.Beru to jako mou zálibu si něco vytvořit sám a také mám nožnost si je kdykoliv aktualizovat.
U nás můžete koupit také jednotlivé díly obrazu a ještě vám poradím.
Vím, že od profesionála by to třeba vypadalo jinak,tak že ni prominte mou troufalost.
s pozdravem Pavel
Dovolím si odhadnout, že -ds- tě chtěl jen informovat o tom, že na webzdarma existuje možnost využití šablon už hotových stránek - více najdeš na http://blog.webzdarma.cz/
Díky mám také ten dojem.