Nejdou web.stránky [zamčeno - staré téma]

Nejdou mi zobrazovat webové stránky www.frezka.borec.cz
Jsem si jist, že mám vše dobře nastaveno včetně umístnění reklam. Co s tím, kde je chyba.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14
Už je to OK, běží.
není to OK, reklama musí být vidět celá
I webová stránka má svůj řád. Pokud se tobě web zobrazuje 'normálně', jinému třeba vadí fr�zov�n�, vrt�n�, vyvrt�v�n�, vystru�ov�n�

http://www.jakpsatweb.cz/zaklady-html.html
http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html
Opět nejdou www.solnajeskyne.wz.cz
A natáhl jsi je? Mě jdou, tak nevím
nejde mi najít www.liga-arena.wz.cz
Datum:24.10.2010 19.20hod.
<HTML>Jak nejde najit. Mně ta stránka normálně funguje.</HTML>
Mně sice nejede normálně (lekl jsem se pořádně), ale taky jede.
Možná, že pojmem "nejde najít" myslel ve vyhledávači - třeba Google. :-))
Jinak - pokud se Kit lekl, já jsem si učůrnul...!
nejde mi od včera otevřít můj web, od května fungoval perfektně...prosím pomozte...
<HTML>Počkej si, prosím, na reakci z podpory. Není třeba psát svůj problém na více míst.</HTML>
....už jdou....DĚKUJI...
Funguje pouze první index stránka,u ostatních to hlásí,že stránka neexistuje.Přes ftp jsou na server nahrány a při kontrole v PC normálně fungují.
Souhlasí ti velikost písmen v názvech souborů a příponách? Nemáš tam diakritiku a mezery v názvech?
Také mi nejde web a ftp,mám reklamní lištu ale na druhé stránce jsem nemněl nevím proč tak jsem smazal abych neporušoval pravidla .
Nevím jaký je problém.
<HTML>Tomas - co přesně ti nejde? Pošli log ftp přístupu. Stránka se mi normálně zobrazí.</HTML>
<HTML>Tomas - ještě jednou někam napíšeš, že ti to nejde (navíc někam, kam se to vůbec nehodí), tak všechny tvé příspěvky smažu. Už jsem ti přece napsala, že mi to jde a jde mi to i teď.</HTML>
Dobry den,

po preneseni mych novych stranek se mi objevi pouze banner misto celych stranek "slemros-ul.wz.cz". index.html mam nahran. reklamu sem nastavil do horniho frame (nazvanem "menu") v souboru "_menu.html". Dale nevim...prosim moc o radu, co sem zvoral, ze se mi neobjevuji.

Dale bych poprosil o vypnuti banneru a zapnuti reklamni listy.

Dekuji velice.
Mira
Řekl bych, že na vině je reklama nacpaná do do index.html (framesetu).
prave proto sem "vyhradil" misto pro reklamu v souboru "_menu.html"...je to cast stranek, ktera bude videt porad a tudiz vhodne misto pro reklamu
"Vyhradil" jsi to místo pro reklamu i v nastavení reklamy v administraci svého účtu na WZ? Zvol zobrazování reklamy Nahoře a zadej relativní cestu k souboru _menu.html Oprav si ten frameset. Pokud už někde reklamu vloženou máš, musíš soubory na server nahrát znovu.
super! takze sem ja zapomnel zadat cestu k "reklamnimu" souboru! uz to funguje, takze jsem spokojen a moc dekuji za radu!

akorat ted nevim, zda mam jinde hlasit tu zmenu z banneru na listu ci jen pockat. mnooo...chvilku pockam (jiste toho maji admini hodne na praci) a kdyz se nic nestane, tak zadost prdnu jinam.

Lamo...diky za radu!
<HTML><em>a kdyz se nic nestane, tak zadost prdnu jinam.</em><br>
To pak ale ta žádost zmizí úplně... Jednou to opravdu stačí. Akorát mi není jasné, proč sis dal tolik práce s bannerem, když ho stejně nechceš a chceš lištu. Opravdu tedy chceš banner zrušit a mít místo něj jen lištu?</HTML>