Nejdou web.stránky [zamčeno - staré téma]

ja to myslel tak, ze pokud sem nikdo kompetentni dlouhy cas nekoukne, tak se pripomenu jinde...ne ze moji zadost budu hazet hlava-nehlava vsude mozne :-)

ja sem si s bannerem zadnou praci nedaval! sem mi tam vyskytl sam o sobe :-) ale opravdu ho nechci. lista je efektni a ten banner se mi zda takovy hromotlucky. takze bych prosil o vymenu za listu.

dekuji vsem
<HTML>Dobrá, nastaveno, banner můžeš odstranit.</HTML>
moc se omlouvam, ze stale otravuji, ale jednak nechapu, jak mam ja odstranit banner, kdyz sem ho ani neinstaloval (forum mi nenapovedelo) a druhak nechapu, proc se mi najednou zobrazuje jeden frame v obou polich, aniz bych neco udelal?

prosim o pomoc, prosim, volam, zadam, apeluji, vzyvam, ...
parada! uz je to super. diky moc!
dobrý večer. chtěl bych se zeptat jestli je nějaký problem ale nejsou mi stránky pbp.webzdarma.cz. Děkuju
Nejde my web stránka a išla na 100 %
a to nič nerobím. prečo?
me to take ted nefunguje (vcera mi to slo perfektne). Docela bych se na svou stranku potrebovala dostat, mam tam vyzkum k diplomove praci :(
Také nejde, http://vyletdohistorie.wz.cz/
<HTML>Problém na serveru, už se na tom pracuje. Sledujte spíše sekci Podpora. V tomto tématu jste tzv. mimo téma.</HTML>
taky my nejde web webforum.xf.cz
<HTML>Nepiš to, prosím, na víc míst a už vůbec ne do starých témat, když jsou tu udělaná nová. Zamykám.
<style>form {display:none;}</style></HTML>