FTP aktualizace - jinak

Ahoj vsichni,
Po dlouhe dobe jsem se odhodlal zridit si nejakou stranku. Kdyz jsem absolvoval registracni formulare (uspesne), chtel jsem stranku nejak aktualizovat, jenze ouha...
Nemam moznost pripojovat se FTP klientem (zakazano) a jiny zpusob, jak dopravit soubory na zrizeny adresar jsem neobjevil.

Mam nejakou sanci svuj registrovany prostor vyuzivat(aktualizovat), ikdyz se k nemu nedostanu FTP klientem?

Dekuju za odp. Maxinek
jak zakazano?

m.s.
Prostě sedim celý den v praci a zaměstnavatel nám nepovolil FTP služby za firewall. Potřeboval bych něco co maji za uploadovani souboru na www.mujweb.cz
Existuje to taky na WEBuZDARMA?
ne
Vtom pripade mam smulu...
Musim kontaktovat mirka t.(spravce), aby si mnou rezervovany prostor uvolni nebo to po case neaktivity udela sam? Neda se predpokladat, ze u nas se FTP za firewall uzivatelum povoli, tudiz bych jen blokoval prostor na WEBuZDARMA.

Dekuju Vsem za reakce,
Maxinek
v nove verzi wz (ktera je kratce pred spustenim ... ps: mate se na co tesit ;-) toto osetrene je
pred tim rokem a pul jsme nevedeli, ze to ma smysl a ftp klient se nam zdal prijemnejsi (to plati porad), ale fakt je, ze s tim ftp jsou nekde problemy

Krátce????
To známe!!

(za rok, za dva, možná za tři)
Jěště jedna možnost tu je pokud že umíš php scripty napiš si script pomocí kterého budeš moi kopírovat soubory se svého pc na server
jednoduchý formulář který opatříš heslem a požádej admina aby ti ho tam dal když bude tak laskav tak máš vyhráno:)
http://harry-potter.euweb.cz
Lukasik
Nojo, ale to je zase muj problem.. PHP NEUMIM (zatim).

Ja chtel udelat jen jednoduchoucky stranky pro pribuzny ve statech, aby byly v obraze co se u nas deje.
Nic vic, nic min.

(Ikdyz musim priznat, ze PHP sem si chtel trosku otukat. Zatim o tom vsude jen ctu jaka je to parada...;) )
Asi si pockam az to ten mira t. da do late.
Ja mu chci verit, ze si nevymysli.

Mejte se Maxinek

Na serveru yo.cz, se pod názvem U Centrum (upload centrum) nachází služba, která umožňuje uživatelům přístup k jejich serveru přes ftp. Doporučuji vyzkoušet (nutná registrace mailu :-(

http://www2.yo.cz/uploadcentrum/
Kdy se bude spoušťět na nová verze ???
Počítáte i s Mailem ???


Su zvědaf !!!