Omezení PHP - nejde udělat vyjímka?

Mám takový problém - dělám web v systému php-nuke a zjistil jsem, že stránky na vašem serveru nefungují kvůli tomu., že některé fce PHP jsou vypnuty. Nelze proto udělat vyjímku pro jednotlivé weby?

Děkuju
podle me se vyjimky musi resit osobne, ne? tak proc to nenapises osobne? - ale to neni moje vec.

me by spise zajimalo, v cem mas konkretne problem? neda se to prece jen vyresit schudneji?

m.s.
treba pouzitim neceho jineho, nez php-nuke, nejlepe vlastniho :-)
<HTML>phpnuke je od zacatku do konce dosti prasacka zalezitost, s prominutim (nevim jak to vyjadrit presneji)

myslim, ze tam spousti nejake externi programy -- bez toho by se melo dat obejit, jestli tam je jeste neco jineho nevim, kdyztak posli seznam veci, ktere myslim, ze by mely byt povolene</HTML>
Čemu přesně říkáš "Prasárna"?
A protestuje admine!!! Ty si můžeš dávat tučně přezdívku já ne:-(((
Ale radši bych jí barevnou...
tak si udelej forum a budes tucnej a pestrobarevnej! i kdyz bych se primlouval, aby lukasik byl nejak zvyraznen (nebo spis odlisen) :)))

m.s.
Ja navrhuju svetle sedou ;-)

Radek
Haha...
Ja bych chtel pred svym jmenem mit modrou hvezidku ... ale to si budu muset napsat vlastni forum, ale uz se na nem pracuje :o)

Radek
blockhead: Zkus pouzit Geeklog (http://geeklog.sourceforge.net) , nema sice uplne tolik moznosti a funkci jako php-nuke, ale je docela dobry (i kdyz ne nejrychlejsi, ale nevim, nezkousel jsem tu php-nuke).

(to martin: Ano, ani Geeklog nepodporuje standardne cestinu :) .. prelozil jsem si to sam..)
Díky za rady, rád bych si to napsal sám, ale nemám na to čas a PHP nuke se mi docela zamlouvalo.

Jinak říkáte že Geeklog by tady fungoval? Fajn, zkusim to......

Teď k těm chybám : hlavní chyba je příkaz getenv() , který jak koukám nějak nejde použít. Je tam napsáno že z bezpečnostních důvodů je omezen.
<HTML>to tucne pismo v titulku zpravy znamena, ze jsem vsemocny a vsehoschopny moderator ;-)</HTML>
Tak to to snáma vypadá bledě že;)))
A já chci taky tučný písmo a červený!!
lukasiku... ty nejsi vsemocny aani vsehoschopny... a vubec ne moderator - i kdyz bez tebe by tu asi byla nuda... :)

m.s.
Mám takový dojem že sis špatně přečetl kdo to psal;)))
to jsi nepsal ty, ze chces cervenoucky tlustoucky pismenka? pak pardoon...

m.s.
>>ty nejsi vsemocny aani vsehoschopny... a vubec ne moderator
Tohle psal admin...
kriste pane, to jsem to napsal tak blbe, nebo jses z te skoly uz moc unavenej? :) uz se dockas prazdnin... coz se o me rict neda...

proste jsem reagoval an tvuj pozadavek ohledne tucneho a cerveneho pisma - banane! (nic ve zlem, take cas od casu si stojim na wedeni - sedni si a dej nohy na stul)

m.s.
2 blockhead: myslim, ze treba disable_functions se neda nastavit ruzne pro ruzny uzivatele (tj v apachovskym confu), ale musi to bejt v php.ini

ale nevim, takovy veci jako exec etc. nepotrebujes, ne ?

j
Tak nevím zda jsem tak blbej či co ale asi jsem si rozsed vedení:o)))
Prostě nechápu co myslíš martine já akorát říkal že to psal admin to jsem všemocný atd...
A tys napsal...
>>lukasiku... ty nejsi vsemocny aani vsehoschopny... a vubec ne moderator - i kdyz bez tebe by tu asi byla nuda... :)

Tak to vypadá jako by to bylo na mě... Přitom poznámku jsem všemocný atd psal míra:o)
vsak prave. hezky jeste jednou a pro lukasika pomalu :-))) LOL:)

mira je admin, je vsemocny a vsechopny - muze byt tucny...

to ty lukasiku nejsi (ani admin, ani vsemocny, ani vsechopny) - proste nemas sanci byt tucny ani cerveny... :)))

ale to nic, mela to byt jen poznamka a je z toho malem novej thread (a jeste takovej malej OT) - proste zapomen na to - blbe jsem si rejpnul (netrefil jsem se) ... sorry ....


m.s.
> proste nemas sanci byt tucny ani cerveny... :)))

Mozna, kdyby sis daval dvojity obedy v jidelne ;o)
Mno konečně jsem to pochopil.... Vyznělo to totiž úplně jinak, než jsi myslel...