SMazání složky

Warning: Unlink failed (Is a directory)
Copak nelze mazat složky?!
A rmdir() ti nic neříká ? ...

Jinak, je to jedno kliknutí od mkdir() ...

Radek
Už jsem si to taky našel... Stejně díky... To víš za celou dobu jsem kupodivu nemazal žádnej adresář:o))
AAA to tu složku nejdřív musím vyprázdnit?!
prece nemuzes smazat adresar, kdyz jsou k nemu jeste zaznamy... takze nejdrive musis obsah adresare pochopitelne vyprazdnit a pak teprve zrusit...

m.s.
Na pod windows stačí shitft + del a je to;)
Tady to musím vyprazďnovat:o))
No jo, windows ;)

-.s
2 lukasik:
nacti si obsah adresare, pak unlikn()uj :-), ale to snad vymislis i ty sam :-)

j
Hm, asi nevymIslím;)
Ne to je jasný... To jsem udělal hned, akorát mě to trocha udivilo...
pod windows (pokud mas na mysli 95/98 tak vlastne pod DOS:) musis take nejdrive mit adresar prazdny aby jsi jej musel zrusit - prakticky na vsech systemech... nemuzes zrusit adresar, na kterej jsou jeste odkazovane zaznamy...

to ze nejake graficke prostredi tento proces provede za tebe (tedy mrkne jestli je adr prazdnej, pripadne te upozorni a smazne) je uplne jina vec - to je s pohledu uzivatele. ale ted se musis snazit pracovat trochu jako programator :)

pritom to neni nic sloziteho - jednoducha fce a volat ji rekurzivne (aby jsi vyresil i vnorene adresare).

m.s.
Jo jasně, to jsem vyřešil... Ale už i dos to mazal vč. adresářů... Akorát složky tam nechával:o))
>Ale už i dos to mazal vč. adresářů... Akorát složky tam nechával:o))

nejak nevim o cem mluvis, nebo to mas nejake pomotane? adresar a slozka je to same (vpodstate)... a zkus si schvalne tedy smazat neprazdnej adresar (jestli jsi uz zapomel, pak rd)...

m.s.
Ja bych rek, ze si Lukasik plete DOS uzivatelskej ...

C:\> rmdir cosi

... a "programatorskej" ...

MOV AX, ...
MOV DX, OFFSET cosi
...
INT 21h

Radek ;o)
mozna, ale 'uzivatelskej' (jak rmdir/rd nazyvas:) take nesmaze neprazdnej adresar...

m.s.
Nevím, jakej to je ale
C:\> del c:windows
vymˇaze wokna ale nechá pod složky
jasne... ale to uz snad mluvis o necem jinem, ne? puvodne te trapilo zruseni adresare.

m.s.
Jo, je to něco jiného:o))
Ale jinak ten už jsem vymazal...
2 lukasik:
ja tady udelam jednu chybu a uz se mi chechtas, precti si neco po sobe :-) , m. s. ma taky v posledni dobe problemy s pravopisem a nadavas jenom me!!

(tak, nemluvim s tebou :-) )

j
Asi je to u tebe nejvíce vidět jako napsat vyjmenovaný slovo s měkým sorry, ale to je víc vidět, než i v příčestí nebo něco jiného...
hele, mam ti hledat tvoje chyby??
Díky, ale nemusíš^_^.
>m. s. ma taky v posledni dobe problemy s pravopisem...

...kurna, kdyby jen v posledni dobe :) jinak pisu vetsinou mezi uplne jinou cinnosti, takze se mi myslenky casto motaji dohromady... musim zlepsit rychlost psani abych dohnal rychlost myslenek... ze bych sem daval linky na moje prispevky v mp3???

m.s.