Pristup k e-mailum pres databazi

Da se pristupovat k emailum zaslanym na muj mail pres databazi?Pokud ano, tak jak? Diky za odpoved!
<HTML>ne</HTML>
A jak je mam teda dosta na svy stranky?
<HTML>dost tezce, o co konkretne se snazis ?</HTML>
chtel bych udelat nejakou mailovou schranku pro 3 lidi a chci aby vsichni se mi nehrabali v adminu ale mohli cist ty maile tak jim to chci naservirovat az pod nos!
Napada me jedno reseni (imho dost divoky) ... z WZ nechat preposilat na email schtanku, ktera podporuje POP3 a odtamtud si to z PHP stahnout uz by melo jit (kdyz existuji volne SMTP tridy, proc by nebyla i POP3?)

Radek
POP3 trida ... a vubec vsechny tridy najdes na PHPClasses.org ... ja mam webmail na www.zstravnickova.cz mam v administraci webmail ... idyz tady nefunguje cron muzes si napsat skript kerej checkne mailboxy pri kazdym pristupu na kazdou stranku - coz je dyz votom tak myslim i dost setrny vuci wz.cz ...

jesli se ti nechce psat webmail tak doporucuju to co mam ja ... vytvorit nekde jinde schranku (za idealni sem diky idealnim filtrum shledal centrum.cz) a nastavit v adminu preposilani tam, potom nezbejva nez nastavit na centru filtry a posilat to tem trem lidem az k nim na mail ...
kazdopadne tim zas neovlivnis co bude v hlavicce mailu (odpoved nepride ze stejny adresy jako je ta na kerous poslal otazku)
Jak to mam provest a nakonfigurovat tady v tomto se vubec nevyznam!
no to je jednoduchy, php a sql asi umis dyz mluvis vo databazi ... jednoduse prihlas se na wz do adminu tam klikni na e-mailova schranka a presmeruj ji nekam - totiz tady na wz to funguje genialne ... maj tu domenovej kos takze majly <cokoliv>@tvoje.<vybranej3rad>.cz budou chodit do ty schranky kam to presmerujes tzn mas stranky ahoj.wz.cz takze dyz nekdo posle mail na fkhdaslgjhdkhsdkjfhgjkfdshgjk@ahoj.wz.cz tak pride do ty schranky ... a tam uz jenom nastav rozesilani ... to uz je vec nastaveni treba na centru ...