FileATime()

Nevite nekdo, proc mi prikaz pro posledni pristup vygeneruje nekolikrat uplne stejnou hodnotu - jako kdyby dalsi pristupy nezaznamenaval? Jak bych mohl zjistit posledni pristup na aktualni stranku, aby mi to nehodilo aktualni pristup ale vlastne pristup predchozi, aniz bych ho nemusel zapisovat do souboru?

Stejne tak mam problem s FileMTime - obcas mi to pise pozdejsi (novejsi) datum, nezli byla skutecna aktualizace stranek - nevite nekdo proc?

Diky moc...
prvni problem nechapu a druhej vlastne asi take ne... jak to myslis 'pozdejsi(novejsi)' datum? jinak s tim pristupem k souboru tady muzes mit problemy, protoze robot ty soubory osahava, takze se to muze tvarit, jako ze tam byla provedena nejaka zmena...

m.s.
Aha, tak to jsi mi odpovedel na ten druhy problem - napr. 1.9. vytvorim soubor 5.9. mi ho robot osaha a 10.9. mi pise ze byl 5.9. zmenen, uz chapu...

Ted bych jeste potreboval poradit, da-li se nejakym zpusobem zjistit posledni pristup k souboru - resp. nevim zda pouzitim FileATime("tento_soubor") ziskam posledni pristup, kde je zapocitan i tento, nebo predposledni pristup, ktery bych potreboval zjistit - jestli mi rozumis...

Stejne tak mi neni jasny, proc mi tento prikaz hazi vzdy (i po aktualizaci) "5. 9. 2002 11:12:34" i kdyz uz je treba 13:45 - nevis kde muze byt chyba...

Diky moc...
no problem s case muze nekde byt vzhledem k letnimu a zimnimu casu (ale to je prakticky jen o hodinu).

>FileATime("tento_soubor") ziskam posledni pristup, kde je zapocitan i tento, nebo predposledni pristup, ktery bych potreboval zjistit - jestli mi rozumis...

...no moc ti asi nerozumim. k tomu, aby Atime bylo zmeneno, musi dojit ke cteni ze souboru (to FileATime nedela, takze by to nemel ovlivnit).

rtm...
http://www.php.net/manual/cs/function.filemtime.php
http://www.php.net/manual/cs/function.fileatime.php

m.s.
atime ... cili access time tu nebude fungovat - resp. neukazuje spravne hodnoty, o tom vim, je to tak nastavene umyslne, aby se tohle neukladalo pri kazdem pristupu k souboru

mtime by mel fungovat a mel by ukazovat spravny cas, ten reklamni robot to upravuje hned pri uploadu (to tak drive nebylo)
takze pokud se prihlasim a odhlasim na ftp, uz by to nemelo projit vsechny dokumenty jako drive? jestli ti dobre rozumim...

m.s.
presne tak, jakakoliv akce se muze vyvolat jen tim, ze nahrajes nejaky soubor na server, pokud ten skript usoudi, ze do tohodle souboru reklama patri, mrkne se tam (tj. max. nekolik sekund po te, co je tam ulozen) a pripadne tu reklamu vlozi, pokud by tam nebyla
jo, takze jen pri uploadu... a kontroluje to jen ten jeden soubor (ne ostatni). pri nejblizsi prilezitosti vyzkousim :-)

m.s.
vzdycky jen ten, ktery tam nahrajes, pokud bys mel nastavenou reklamu jen do jednoho mista, do ostatnich souboru vubec lezt nebude i kdybys je menil, stejne jako kdyz mas reklamu na kazde strance dole, kontroluje jen ten meneny a nesleduje jestli jsou ostatni v poradku
Super, uz to chapu!
Dekuju moc...