Problem v PHP

ahoj zapisuji pomoci skriptu PHP data do souboru, ale problem je v tom, ze pri kazdem volani oonoho skriptu potrebuji, aby se data zapisovala na novy radek, jak to udelat?
Asi to bude banalita, ale nejede mi ani kdyz dam fputs(soubor,$str), kde $str = "data \\n"; kde muzu mit chybu, nebpo neni na tonaka special procedurka?
Diky uz jsem to vyresil, to byla ale teda fakt moje chyba :)
Tak ne porad mi to dela starosti :( byl to jen chvilovy zavan ale nic z toho...
$str = "data\n";

nebo posli cestu k tomu skriptu, podivam se na to
nakonec jsem to vyresil, uff, trosku mne zmatlo to, ze kdyz jsem (pouzivam WS_FTP95) dal nahled na ten *.txt soubor, tak mi to psalo vsechno v jednom radku, ale pak jsem si to nechal jinym skritpem vypsat na obrazovku abylo to O.K., takze nak sem to zvladl :) tedka mne spise zajima, jestli se da toto:
mam v okne dva frames, v jednom mi vyskoci chyba(kdyz uzivatel neco podela) ale ja bych potreboval aby to zrusilo ten druhej frames, teda aby ta chybova hlaska vyskocila v okne, ale ty frames uz tam nebyly, napada mne jenom jedno reseni - Uzavrit to okno JavaScriptem a ten error vypsat v novem okne, ale neda se to udelat jinak?
sory ze porad takhle otravuji, ale na mou snahu se muzete podivat na : saruman.wz.cz uz se to pomalu rysuje... :)
Ved to tak mas urobene, nie? Myslis to zadavanie hesla... (alebo UZ to mas urobene? :)

Inak, tu chybovu hlasku mozes vypisat aj pomocou JavaScriptu - to by bolo asi lepise riesenie.

Ghaan
http://ghaan.cjb.net
No jo dalo by se topomoci javaScriptu, ale kdyzto delam presto PHPcko, tak tam mam hnedka po vypsani chyby funkci exit, cimz by se melo zamezit nacteni te stranky, tedazobrazeni, a tak kdybych musel jeste javaScriptem, tak by to muselo nacist tu stranku, ne? Nevim ja se to spis snazim pochopit za behu, jelikoz se to ucim uplnesam, no ale kdyz mam mylnou predstavu, tak si ji rtad opravim...to mam ze na pocatku stranky je include autentizacni script,kterej zkontrolujeidcko a heslo pokud splnuje tak pusti dale pokud ne tak vypise chybu a skonci...Ale budu ho predelavat, protoze tam mipoukazali na jednu malou a dost velkou chybu :) proste odkazuji porad heslo a idcko, takmi bude stacit jenom u loginu vytvorit nake UniqIDa bude pokoj, heslo zustane pekneve svem souborku....akorat bnude treba pokazde zkontrolovat to UniqID a to moc jeste nechapu...:(
Jaaaaaj... sorry... teraz som sa kopol ja... mas pravdu... overenie hesla cez PHP, montovat do toho Javu je zbytocne - ja som myslel nieco ine...

Inak co sa tyka tej chybovej hlasky... vobec tam nemusis hned pchat exit...

Povedzme, ze heslo uzivatela (z databazy) sa nacita do premennej $password a zadavane heslo (cez formular) je v premennej $formular - vyzeralo by to asi takto:

<BODY>
...

<?php if ($formular=="" ?>

* povodny obsah stranky s formularom na zadanie hesla (obsah stranky, ktory sa zobrazi ako vychodzi - 1. nacitanie) *

<?php endif; if ($formular!=$password) ?>

Spatne zadane heslo!
* obsah, ktory sa objavi pri spatnom zadani helsa *

<?php endif; if ($formular==$password ?>

Spravne zadane heslo!
* obsah, ktory sa objavi pri spravnom zadani hesla *

<?php endif; ?>

...
</BODY>


NO snad Ti to uz je jasne... ak nie tak sa mi trebars ozvi aj na mail...

Ghaan
http://ghaan.cjb.net
ghaan@ghaan.cjb.net
diky uz to chapu :) presne takovy styl vysvetleni pot4rebuji :) mail si ulozim a ozvu se kvuli jinejm vecem, jestli te nebudu moc otravovat :)
No problemo comprende Italiano!
:-D


V preklade podla svojich schopnosti a casu.... ;)
dvě lomítka NE.