<b>jeste novejsi php</b>

<HTML>Hi!
chvilemi se tu na serveru muze objevit Apache/2.0.43 (Unix) PHP/4.3.0-dev takze prosim: jestli narazite na nejake problemy s funkcnosti php skriptu nebo webu vubec, dejte mi vedet sem do tohoto vlakna. Jeste to neni uplne bez musek, takze to neohlasuju nejak definitivne, kdyby byl zasadni problem, muze se to velmi rychle vratit do puvodniho stavu.

Diky m.</HTML>
Mel bych jeden dotaz...dneska (naposled sem to kontroloval snad v patek) mi hlasi tato funkce tuto chybu:

Warning: setlocale() [function.setlocale]: Passing locale category name as string is deprecated. Use the LC_* -constants instead. in /3w/aktualne.cz/d/decin/chatari.php on line 42


Muzete mi nekdo rici cim to, ze to ted nefunguje? (a bezelo to uz docela dlouho?). Diks moc


funkci sem pouzil takto SetLocale("LC_ALL","Czech");


PS: Toto hlasilo vcera, dnes hlasi :

Warning: Wrong parameter count for setlocale() in /3w/aktualne.cz/d/decin/chatari.php on line 42


funkce pouzita stale stejne..diky
> funkci sem pouzil takto SetLocale("LC_ALL","Czech");

pouzij jen setlocale(LC_ALL,"Czech") ... resp. neco lepsiho nez "Czech" ... s tim teda nevim jestli to bude fungovat, spis "cs_CZ" nebo tak neco

> Warning: Wrong parameter count for setlocale()

to je divne, myslim, ze pocet param je porad stejny,
v tom souboru vidim
SetLocale("LC_ALL","Czech","CZ");

coz je fakt blbe, ten treti param nema smysl
Jo, diks, ale fakt myslim ze sem to zmenil zpatky na to puvodni, tzn bez toho CZ... (to cz sem tam pridal podle php.net, jen na test)....snad uz to bude fachat..diks
Ted sem si vsimnul tohodle threadu...
Mam problem se skriptem ;(
Predevcirem, vcera a dneska taky... Jinde to chodi, na wz.cz se to chova vic nez divne... plz help...
Psal jsem to uz i jinde a na mail podpory.

Jde o tuto chybu pri prihlasovani do admin stranky:
Warning: access to /usr/local/lib/php/config.php from /3w/wz.cz/b/benatky denied in /3w/wz.cz/b/benatky/e107/class2.php on line 418

Warning: open_basedir restriction in effect. in /3w/wz.cz/b/benatky/e107/class2.php on line 418

A i stranka jako takova zlobi... sice se zobrazi, ale nefunguje uplne...
jj, za to muze safe mode, jak to tady doresime s apachem a novym php, tak to pujde, na soucasnem php (4.0.6) to moc dobre resit nejde ... takze zatim spis si ty potrebne .php z pearu nakopirovat k sobe do $HOME
kdy se tak muzu tesit na prechod do plne funkcniho stavu?
ja jen abych to nezkousel neustale dokola zbytecne...
<cite>
... takze zatim spis si ty potrebne .php z pearu nakopirovat k sobe do $HOME
</cite>
obavam se ze tomu nerozumim... ;(
aha, sorry, vypadalo to, ze nechces rozumet, takze pomaleji:

> Warning: access to /usr/local/lib/php/config.php from /3w/wz.cz/b/benatky
> denied in /3w/wz.cz/b/benatky/e107/class2.php on line 418

to znamena, ze v tom skriptu pouzivas knihovnu config.php z pearu (to je knihovna php skriptu dodavanych spolu s php), soucasna konfigurace te k zdejsimu nainstalovanemu peau nepusti a to beru jako chybu, ktera bude opravena, ale nejsem schopen rict kdy, takze zatim je asi jistejsi nakopirovat si cely adresarovy strom peau do sveho adresare a prislusne upravit cesty v tech skriptech, ktere to pouzivaji
hmmm nakopiroval jsem tam ty skripty, vcetne toho config.php, kterej to chce.
svoje skripty mam v /e107
pear skripty v rootu, resp. v homu
v tom mym skriptu je require_once("../config.php"); cimz by to melo fungovat, ale nefunguje... ;(

brek, smrk... musim se jeste hodne ucit...
zkusil jsem i uplne kompletni adresar /pear a skript prepsat na require_once("../pear/PEAR/config.php");

taky nic...