Sem blbej nebo je neco spatne?

Nechapu jak je mozny, ze mi skript funguje cely dopoledne a nejednou, aniz bych do nej zasahoval, prestane fungovat s hlaskou:

Warning: access to /usr/local/lib/php/config.php from /3w/wz.cz/b/benatky denied in /3w/wz.cz/b/benatky/e107/class2.php on line 418

Warning: open_basedir restriction in effect. in /3w/wz.cz/b/benatky/e107/class2.php on line 418

A neco podobnyho se mi stalo i driv, ze nesla pustit instalace skriptu... Zkusil jsem to druhy den a hledme ono to slo... Tak fakt nechapu co se deje. Kdybych nemel na wz spoustu jinejch webu, tak uz bych nadaval co to je za bordel.

Dokaze mi to nekdo rozumne vysvetlit?
V sousednim vlaknu tu Mira (admin) psal, ze upgradeuje novy Apache a PHP ... tak by to mohlo byt nejspis tim ... dej mu chvilku casu a on to urcite vyladi :o)

Radek
fakt si nejsem ani trochu jistej tim, ze je to jenom upgradem..
stalo se mi to uz driv a neuveritelne mi to dere nervy. ja nevim jak ostatnim, ale kdyz mam rozdelanej projekt a neco nefunguje, tak me to fakt sere...
Ja vim, je to sluzba zdarma, ale myslel sem si, ze wz.cz je trochu jinde...
Tak to sakra dokazte... Plz... at nemusim hledat jinde...
Nebo mi reknete, ze delam neco blbe ja, abych nadaval sam sobe, ale tahle nejistota me vazne irituje...

sCrew
me se stalo ze mi php misto aby pripsalo na konec souboru smazalo cely obsah souboru ...... (moznaje to rozdilem zaisu nekterch fc-i v ruznych veri php)