vkládání reklamy?

zdárec lidičky,
dělám stránečky v péhápku a nechal jsem si reklamu webzdarma jen na indexové stránce. Dočetl jsem se, že mužu např. uložit do adresáře "data" stránku "hlavicka.htm" kam se umístí reklama. Jestli jsem to tedy dobře pochopil. Udělal jsem to a všechno o.k. Ale jakýkoliv návštěvník na mých stránkách se nezapočítá protože se mu ta reklama v "data/hlavicka.htm" nezobrazí, tudíž se vubec nezapočítává a reklama nezaznamená přístup. Takže po měsíci teoreticky se mi zrušej stránky, je to tak?

PS: a navic když budu v katalogu webzdarma, tak budu pořád poslední, i když budu mít návštěvnost sto lidí denně.
Poradíte někdo sco s tím děláte v? admine a ostat.?

bluee

díky mockrát
No vtip je v tom, že ty tu reklamu v head.html pochopitelne musis vlozit do vsech stranek dolu nebo na titulni stranku nahoru. Ale ted mě napadá, ...

v nastavení vkládání reklamy jsou možnosti
- nahoře (na úvodní stránce nebo v rámci) + možnost nastavení jména souboru
- dole (na všech stránkách) + automatické vkládání do všech souborů

Chtěl bych vložit reklamu na všechny své stránky dolů, ale skládám si stráknu pomocí require v php podobně jako u rámců, takže automatické vkládání mi způsobí to, že reklama bude na stráce 10krát.

Je tedy v souladu s pravidly nastavit nahoře (čistě jen kvůli možnosti volby souboru s reklamou) a nakonec ji vkládat pomoci require na všechny stránky dolů???