Něco pro Lukasika

Lukasiku!
Ty zkurvenej debile!Neumíš nic jinýho než machrovat.
Ty blbečku!Vždyť se sereš skoro do všech témat!Věčně nevíš
ani odpověď, ale ty si prostě takovej idiot, že musíš stejně něco
plácnout,aby to vypadalo že o tom něco víš.Idiote....magore zkurvenej!
Hele hele, ne všichni musí být nutně jeko Ty, tj. debil zkurvenej, magor, idiot a všechny ostatní Tvé přezdívky.
hehe, klid prosimte=)))).
Ze se cpu do vsech temat je moje vec, pokud ti to vadi necti moje prispevky... A rekl bych, ze toho umim rozhodne vic nez ty, co umis vidim uz z toho co pises... nadavat ze? Ale to je vubec skoda slov na tebe...

Lukasik
Na něj je i škoda hlásek...
Hele, ty seš tu snad furt ne e?
Jo.
:o))). To nemas nic jineho na praci?:o))).
hmmmm.....dobře...je pravda,že neznám tvoje zkušenosti...ale moje pravá přezdívka je mr.error ....jestli ti to nic neříká...tak žiješ úplně v jiný kategorii než já...a v tomto případě-bez urážky se ty se mnou nemůžeš srovnávat.....
Helemse, Pan Chyba, tak ten Tvůj původní příspěvek ospravedlňuje...:-D.
hehe, to mi fakt nic nerika... dobre, tak ukaz stranky co jsou udelal...
no tak panove... nechcete se s tim nekam presunout
(myslim ze Pokec by byl ok:-)
ja to nezalozil=)))
Nema cenu se tady hadat kdo je lepsi, kdyz neni co srovnavat, tak si voba udelejte nakej server (Linux), pripojte ho na net, hodte sem IP a schavalne, komu vydrzi dyl online :-) Povine musite mit otevreny aspon SSH nebo tenlet :-)
hehe, copak o to, me by vydrzel dyl, protoze stejne tak jako tak jede PC 24 hod denne, ale problem by byl trocha s rychlosti;-)))
Mno spis s tim, ze by ti to nekdo urcite hacknul, pokud bys to nemel dobre zabezpeceny :-)
To taky... ale hele, zatim to nikdo nehackl... a bezi to uz asi pul roku:-))).
A to tam mas Linux? Bez firewallu? Dej sem IP :-)
ee, windows s firewallem, ale vzhledem k tomu ze je to na 99% derave tak nehodlam nic riskovat...:o).
The Root: Pls, mohl bys mi dat mail ci ICQ?
mno napisu ti maila, ICQ nepouzivam, protoze je deravy a taky protoze ten klient na linuxu neni nic moc... A na woknech sem jenom vobcas.... Nic tady nechci zverejnovad....
Ok, pošli ho na mail... ICQ snad děravý není (nejsem si etdy toho vědom a doufám v to...:-)). Pošli mi teda mail na mail;-).

Lukasik
Sending.....
Mno ale stejne, ja ho proste nemam rad, podle ICQ se da zjistit IP...... Hehe, ja mam firewally na woknech 3, clovek nikdy nevi, o co se microsoft pokusi.... A na Linuxu mi staci ipchains....
necet jsem to cely, ale pripada mne ze to tady uz bylo tehdy se ten kokot co tu na nas rval jmneoval david a mnel uplne uchlny stranky ala word
Stránky dělaný ve Wordu nejsou úchylný, ale ten kód ano.
Tak jsem si jen tak z recese vygeneroval ve Wordu stránku. Normální smrtelník by jí udělal maximálně 3kilovou. Ona má 28.
A co má Word s těma xml?