Nevíte jak udělat registrační formulář?

Chtěl bych mít na stránkách registrační formulář.Že by stačilo,aby zadali svůj mail a na ten by jim AUTOMATICKY přišel e-mail o registraci....Nevíte jestli se dá něco takového sehnat?Prosím
Jinak všem Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!
Jarek
No jednoduše, prostě si napiš formulář a až pomocí podmínky v PHP zjistíš že ten formulář odeslal (např. že ve formu napíše <imput type=hidden name=a value=b>) pak das do PHP
if($){
uloz registraci;
mail();
}
Já začínám s tvorbou stránek...a tohle sem jaksi nepochopil...já má soubor form.htm (navíc mail.php) kde když někdo napíše svůj e-mail a klikne na odeslat,odešle se zpráva s předmětem Registrace na můj mail,ale adresa toho odesilatele je info@jarkuvweb.wz.cz a chcu aby ta odesilatelova adresa byla taková jakou si tam napíše(to kvůli filtru,aby mu přišla automatická odpověď)...a nevím jak to udělat.Stručně...
Jarek
Nefim, estli to tady de, ale mohla by jit nastavit hlavicka from a nebo se zkus mrknout do dokumentace na funkci Imap_mail_compose (http://www.php.net/manual/en/function.imap-mail-compose.php) s funkci mail by to melo jit v pohode pouzit a muzes vkladat cely soubory :-)