Prosba PHP

Potrebuji hrozne moc pomoct. Chtala bych dat na server webzdarma Formular pro zasilani souboru aby mi to nechalo soubor na serveru .Muzete mi nekdo poradit. Cim strucneji tim lepe.
na www.interval.cz kdyz das hledat heslo "upload" mozna nejake kody najdes...

:]
To jsem si stahla a nahrala na server ale nic se nedeje asi potrebuji jeste neco ?
Ten kód budeš muset upravit Tvým stránkám na míru (ne Míru) ... ;)
Pokud chceš, aby ti poradil někdo více, tak musíš svůj problém taky více popsat.

Na tom intervalu.cz je na to téma spousta článků a zdrojáků, ale musíš si je přečíst, aby jsi věděla, jak na to.

PAVEL
Jo kluci uz to jede ale zase kdyz polu malej soubor tak je vse ok ale kdyz poslu obrazek tak to nic neudela.Tady je ten zdrojak:
.................................................


<HEAD><TITLE>Upload</TITLE></HEAD>
<BODY>

<?

if ($akce == "Upload") {

if (($soubor_type == "text/plain" or $soubor_type=="text/html") and (is_uploaded_file($soubor))) {
if (copy ($soubor, "data/$soubor_name")) {
print "Soubor $soubor_name o velikosti $soubor_size bajtů byl úspěšně uploadnut na server<BR>";

mail ("moncha@volny.cz", "Upload souboru $soubor_name", "Na server byl nahrán soubor /data/$soubor_name\n","From: moncha@volny.cz\nX-web: http://xxx.wz.cz/system/upload.php");
}
else {
print "Při nahrávání souboru došlo k chybě!<BR>";
}
}

}

?>

<HR SIZE=1 NOSHADE>

Zadejte jméno souboru:
<FORM ACTION="upload.php" METHOD="post" ENCTYPE="multipart/form-data">
<INPUT TYPE="file" NAME="soubor" SIZE="30">
<INPUT TYPE="submit" NAME="akce" VALUE="Upload">
</FORM>

</BODY>
vybrala si z okn aktery se ti otevrelo prislusnej typ? treba pro opbrazek jpg ? :o]
Já bych řekl, že probém bude v typu dat.
Ty máš ($soubor_type == "text/plain" or $soubor_type=="text/html"), tzn. pouze "čistý text" nebo "text/html". Obrázek má "cosi/img", ale teď nevím, jak je to přesně. Zkus to někde najít a pak by to mohlo fungovat.
Diky ale jak jsem psala moc tomu nerozumim tak bych to potrebovala upravit aby to slapalo. Diky moc
BTW: ono PHP chape or? Ja myslim ze tam neba byt or ale || ale mozna ze to chape... nevim
On to mozna chape ale ja ne to je hruza. Monika Jinak diky za Luk.
podle mě je tam to "($soubor_type == "text/plain" or $soubor_type=="text/html")" úplně na nic. to chceš uploadovat jen textové nebo html soubory?

to lukasik: jo, operátory OR a AND fungujou stejně jako && a ||
Hlavne potrebuji aby to posilalo jpg,gif a bmp obrazky. Diky Monika
poslu ti to.
Diky moc Marku.Monika
Pro odesílání gifů a jpg dej místo toho
($soubor_type == "text/plain" or $soubor_type=="text/html")

toto:
(($soubor_type == "text/plain") || ($soubor_type=="text/html") || ($soubor_type=="image/gif") || ($soubor_type=="image/jpeg"))

PAVEL