POP3 a SMTP(Pro Miru)

Miro! Ublizilo by serveru moic kdyby se na WZ zprovoznil pop3 a smtp? Jak bych to celkem potreboval....
<HTML>server by to zvladnul, ale zatim to od nej nechceme

pop3 a autentizovane smtp pravdepodobne bude jako volitelne rozsireni za prasulky</HTML>
Miro, ty si delas asi srandu, co? WZ(Nemylim-li se tak to kdysi bylo Web ZDARMA) a placene sluzby? A tak asi za kolik co?A co fsockopen taky pacene nebo jenom omezene?
> Miro, ty si delas asi srandu, co? WZ(Nemylim-li se tak to kdysi bylo Web ZDARMA) a placene sluzby?

A z čeho si myslíš, že berou peníze na provoz serveru, ha? Ty bys nejspíš čekal, že to dělají z dobré vůle za své, že.

Co se týče FSockOpen, to mě taky mrzí, ale stejně bude brzo s sms bránama konec :-( Mimochodem, nechcete se taky připojit k bojkotu T-Mobilu tuším 28.1.

POP3 a SMTP je snad čistě jejich věc. Myslím si, že pro freehosting by to byl nadstandard.
Ja to nechci na SMS brany ale na posilani emailu... Ten bojkot je podle me uplna kravina... pripravis T-Mobile o 30 milionu ale na druhy den vydelaji dvakrat vic nez predchoziho dne ztratili!
Nejlepsi bojkot je tudiz trvaly bojkot. Simek mam dost, a oskar se mi zamlouva. :-)
Mě jen zarazilo, že nechápeš, že webzdarma musí taky z něčeho žít. Jak už jsem napsal, FSockOpen() mě mrzí a POP3 či SMTP beru za nadstandard, který ti zdarma nejspíš nedají.

K tomu T-MOBILu:
Osobně si nemyslím, že ten bojkot bude mít nějaký úspěch, ale zkusit se to může. Z toho důvodu jsem to taky navrhnul.

Já mám Eurotel a k bojkotu se přidávám, protože ten s tím přijde brzy taky. Jedině, že by z toho udělal protitah a velkou reklamu :-)

SMS brány z netu mi přijdou jako super věc, je pravda, že v poslední době je zneužívá každý druhý pro své stránky, ale nechtěl bych, aby byly zpoplatněny.