nefunkční upload obrázků do DB MYSQL

Chlapi,pořád se mi nedaří uploadovat obrázek na server do DB. Používám následující skript:


$fp = fopen($foto, "r");
$data = addslashes(Fread($fp,FileSize($foto)));
Fclose ($fp);

Proměnná $foto je mapována z formuláře, pro vložení do DB používám standardní SQL příkaz insert into....Vypíše to toto:

Warning: fopen() [function.fopen]: Unable to access C:\\bravo.jpg in /3w/wz.cz/f/fiatbravo/reg/reg.php on line 189

Warning: fopen(C:\\bravo.jpg) [function.fopen]: failed to create stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/f/fiatbravo/reg/reg.php on line 189

Warning: filesize() [function.filesize]: Stat failed for C:\\bravo.jpg (errno=2 - No such file or directory) in /3w/wz.cz/f/fiatbravo/reg/reg.php on line 190

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /3w/wz.cz/f/fiatbravo/reg/reg.php on line 190

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /3w/wz.cz/f/fiatbravo/reg/reg.php on line 191


Co dělám špatně? Help please!!!!
umíš číst, co Ti ta hláška píše ?

CHMOD 0777 na adresář reg
Arnie Haha, myslim si, ze tim to rozhodne nebude... Snazi se otevrit soubor C:\\bravo.jpg, to samozrejme nejde, tohle je LINUX....
Arnie: Číst umím, ale tímto to není už z toho důvodu, že to chci vkládat do DB a ne do adresáře :-(, takže si přečti hlášky nad tím failed to open.... a můžeme přemýšlet dále.
To mi trochu uniká. Nezbývá než zopakovat, co napsal The Root.

C:\\bravo.jpg

A můžete přemýšlet dále. :-)
A kdo nic nevymyslí, tak mu prozradím, že ten řádek je pěkná blbost (a jestli se mýlím, tak mě opravte).

PS: některé věci odladěné doma nemusí chodit na servru (už proto, že cesty jsou toršku jiné a také wokna nevládnou všem :-))
Andrew: Tak poraď prosím, jsem v tom greenhorn :-(. Kde vidíš chybu?
Mno gde bych mel fidet chybu, gdyz nemam celej zdrojak??? Napsal bych to cely uplne jinak....
Wony wokna používají \, kdežto UNIX /
:-)
Mno hlavne wokna maj ten system uplne jinak, na Unixu mas jenom jeden korenovej adresar / a do podadresaru muzes primountovat dalsi jednotky...
2TheRoot: co takle presvedcit miru aby zaved diskuzi ..neco jako najdi milion rozdilu mezi linuxem a windows :-)

jinak to co pises je fakt divny, jestli je promena $foto skutecne primo z file inputu (takze by mela byt identicka s $HTTP_POST_FILES['foto']['tmp_name']) tak tezko muze obsahovat to co obsahuje (pokud teda ten vypis nemas z blbe nastavenyho win servru).. kdyztak sem hod zdrojak toho formulare a tak na radek 188 napis neco jako
print_r($GLOBALS['HTTP_POST_FILES']['foto'])
a jestli ti to z toho nebude jasny tak sem napis ten vystup.
Díky za rady, dám ho sem. Nicméně fakt to není z lokálního web serveru. Zkošeli jste někdo uploadovat files na webzdarma na své stránky tímto způsobem (nemyslím do administrace)? Není to nějak omezené?
je to omezene myslim na velikost 2MB pro soubor.
jinak nevim na co ukladat obrazek do DB...
ja to vzdy uploaduju do adresare a do DB pouze ukladam jedinecne UIN jakozto nazev souboru. pak se to aspon prochazet pomoci ftp