Délka trvání skriptu, automatické spouštění atd.

Dobrý den,
mám problém s PHP na tomto serveru. Na mých stránkách provádím statistiky přístupů a poté když je vypisuji, často se stává, že se nestihnou vyhodnotit všechny PHP scripty a stránka se nedonačte celá. Zkoušel jsem příkaz Set_Time_Limit(0) a ten je zakázaný. Prosím pomozte! (viz www.ngs.wz.cz/main/index.php?strana=523

Druhý problém se týká funkce fsockopen(). Ta je také zakázaná, ale já ji nutně potřebuji pro svoji SMS bránu. Prosím pomozte!

A do třetice: Nevíte někdo jak zařídit, aby se script pouštěl v předem stanovený čas? Př.: třeba ve 13:00 potřebuji všem zaregistrovaným odeslat nějaký mail.

Předem Díky.

P.S. Vím, že zde již možná problémy byli konzultovány, ale já jsem na ně nenalezl rozumná řešení takže prosím pomozte!
set_time_limit(0) - ne, s timto se urcite nic menit nebude
fsockopen() - pokusim se najit cas na nastveni limitu, na sms branu kazdopadne zapomen
crontab - neni, nebyla motivace toto delat, cimz nevylucuji, ze to nekdy udelam
Ahoj Miro, jake hodlas nastavit limito pro fsockopen()? trebas 250 spusteni za den?
Potřeboval bzch vědět jak spustit určitý script v určitou hodunu Dik Mirek(odepište prosim)
> Potřeboval bzch vědět jak spustit .....

> crontab - neni, nebyla motivace toto delat, cimz nevylucuji, ze to nekdy udelam

Jinak jedině nějaký skript, který ti spustí uživatel, když přijde na tvé stránky. Musíš pak ale mít hodně navštěvovaný server. Nic jiného nevymyslíš. (viz spousta předchozích dotazů)
nebo sehnat nejakz server kde crontab je a spoustet z nej pozadavek na tvoji stranku na wz..
Kde takový server sehnat?
Pokud vim tak to zridil ted iol ale za celkem dost vysokou cenu.
Nevite kde by se to dalo sehnat zdarma nebo za trochu prijatelnejsi cenu?