GDBM?

V podpoře a ve forech jsem se dočetl, že zde funguje GDBM knihovna, proto jsem se rozhodl odlehčit na objemu svoji MySQL a použí tuto knihovnu, bohužel už při 1. pokusu jsem nerazil na velký problém (pro mě), s GDBM nemám žádné skusenosti a prostě mi to nefunguje a nemůžu se dopátrat proč! Skoušel sem to s tímhle malinkym skriptikem:
<?

$id = dba_open ("data.db", "c", "gdbm",0700);

if (!$id) {
echo "dba_open failed\n";
exit;
}

dba_replace ("key", "This is an example!", $id);

if (dba_exists ("key", $id)) {
echo dba_fetch ("key", $id);
dba_delete ("key", $id);
}

dba_close ($id);

?>

a hlásí mě to:
Warning: dba_open(data.db,c) [function.dba-open]: Driver initialization failed for handler: gdbm: File open error in /3w/wz.cz/e/eseznamka/vytvordb.php on line 3
dba_open failed

Prosím, použiváte zde někdo tu GDBM? Výte měkdo proč mě to nechce fungovat? Předem díky za radu!
Zkušenosti (mimochodem se píše z-kušenost, a taky z-koušet) s tímhle namám žádné, ale chybová hláška by ti měla poradit - vypisuje, že je problém s rukojetí, tak se zaměř na ni!

Driver initialization failed for handler: gdbm
Spojení s databázovým strojem zkrachovalo pro pužítí rukojeti: gdbm
Díky chybovou hlášku jsem tedy pochopil správně, ale chytřejši z toho pořád nejsem! Podle všeho by to takhle mělo být správně (asi su slepej nebo blbej) viz. PHPinfo: http://mt.wz.cz/info.php
To jsem taky zkousel a mel jsem uplne stejny problem.
Nakonec jsem to udelal pres mysql (mista tam mam zatim dost).
Vsechny helpy a pokyny v podpore se tvarily, ze by to melo jit ale neslo to.
Mozna je to blbe nastaveny. :-(
Vytvor si predtim ten soubor a zmen prava na 0777, to by melo pomoct...
The Root>> Díky za radu, tímhle to není, vyzkoušel jsem to ... nějaké další nápady?

Nyní jsem přišel na to, že tuhle tu chybu to nevypíše asi tak jednou za pět pokusů ??? - ale databázi stejně neotevře - kdo nevěří ať si to zkusí! (http://eseznamka.wz.cz/vytvordb.php)

Tak ztohohodle jsem teda už uplně blázen!!!
Tak dostavam takové tušení, že Milos má pravdu funce dba_handelers() vraci něco (jako "gdbm"), ale všchny ostaní funkce se tváří jako že handler gdbm neznají. Proto Vás prosím k zamyšlení je chyba na servru nebo u mě? Přiměju nějakým spůsobem správce wz k vyjádření se k tomuto problému, když je nechci obtěžovat při práci e-mailama?