Include podle kliknuti v JS menu

Ahoj vsichni vazeni!

Potreboval bych od nekoho radu. Prejdu rovnou k veci: Mam stranku ve forme - nahore nadpis, pod nim je JS menu (horizontalni), pod menu tabulka a v ni 1 radek, 2 bunky. Oznacim je leva a prava. Leva ma sirku 15%, prava 85%. Potud snad jasne.

Potrebuju, aby kdyz kliknu v menu na urcitou polozku, tak aby se v sirsi bunce objevil urcity html dokument (prave podle kliknuti na tu onu urcitou polozku). Podle me by se to dalo skloubit s funkci include v php (to uz umim) a k tomu u kazde polozky menu mit nejaky maly php skript, ktery by obnovoval sirokou bunku a menil nejakou promennou k includovani. Nejsem si ale vubec jist, jestli bych dokazal udrzet spravnou syntaxi php. Mozna bych to ani nezvladnul, takze jestli nekdo vi jak na to (hlavne napsat ukazkovy skriptik), budu opravdu vdecny.

A posledni vec. Nikdo mi prosim nenavrhujte FRAMY, ty znam a prave kvuli nim to predelavam.

Diky moc Scar
Tak na odpověď si počkám s tebou, páč jsem kdysi měl stejný problém a bohužel jsem to musel řešit pomocí framů
Taghle nak - misto menu mas odkazy... Tohle je hlavni soubor (index.php):

-----cut-----
<a href="index.php?id=0">0</a>
<a href="index.php?id=1">1</a>
<a href="index.php?id=2">2</a>
<a href="index.php?id=3">3</a>
-----cut-----
<!--hlavni bunka tabulky, gde je obsah dynamicky-->
<?
$sajty[0]="hlavni.php";
$sajty[1]="dalsi.htm";
$sajty[2]="about.html";
$sajty[3]="textik.txt";
include($sajty[$id]);
?>
-----cut-----

A taghle treba muzou vypadat dalsi soubory(hlavni.php....):

<center><font size=5>Tag tohle je hlavni stranka!</font></center>
Perfektni, diky moc Roote! Funguje jak ma. :-)))
hmm, myslel jse mze to chces bez refreshe, to by byl potom orisek :) tohle bylo snadny
Bez refreshe by to bylo samozrejme este lepsi... A ty vis, jak na to???
Bez refreshe to nejde. Leda to udělat v JS, ale to mi přijde jako prasárna.
A hlavne to potom nespustis v browserech jako links ani gdyby ses mel roztrhat :)))
aneb HTTP = pozadavek => odpoved :(