Poradí mi někdo???

Mohl by mi někdo poradit,jak udělat na stránkách...příklad: na http://www.xchat.cz když spustíte tyto stránky,tak jsou upraveny tak,že po stranách jsou bílé pruhy.Jsou tak tvořeny dnes skoro každé stránky a mě by zajímal zdroják,jakým toho docílíte.Bud mi písněte na email jednoduchou stránku,ze které bych to pochopit,nebo mi sem písněte samotnej zdroják,Díky moc všem...
Ať čumím na xchat.cz jak čumím, tak nechápu jaké bílé pruhy myslíš. Třeba tě pochopí někdo jiný.

Jen mě zaráží, že když se ptáš na zdroják, neprohlídneš si ho sám. Stáhni si ho k sobě na počítač a tam si ho rozkuchej a prozkoumej. Já, když jsem se učil HTML, jsem se toho naučil nejvíce právě touto cestou. Možná mě tady všichni zkritizujou, ale přiznávám se, že jsem k takovémuto zkoumání kódu často použil i nechvalně známý FrontPage :) Když nic, tak je tam aspoň pěkně vidět tabulky.

Jestli chceš po mě konkrétní odpověď, tak mi prosím přibliž, které pruhy myslíš.

Pavel
Sice jsem presne nepochopil co by jsi chtel, ale napadlo me :
- obsah stranky xchat.cz je v tabulce, ktera ma sirku 745 a protoze mas asi vetsi rozliseni(1024x768) pripada Ti to jako, ze jsou tam z obou stran bile pruhy, nebo se mylim?Doufam, ze jsem alespon trochu pomohl...M@rac
no jasne dejcelu pages do tabulky a tu tabulku vycentruh a je to
a nastav pozadi misto nastrance tak v tabulce a mas po stranach byli pruhy
Díky moc,pár hodin jsem si s tím hrál,čuměl do cizích zdrojáků,až sem na to přišel..:o).Ale díky