strtolower("Č") vrati "Č" - proc?

nevite nekdo, proc na webzdarma.cz nefunguje zmensovani velkych ceskych znaku???

priklad: strtolower("Články") -> ocekavam "články", ale dostanu opět "Články"...

zrejme nema tyhle znaky v prekladove tabulce mensi-vetsi, ale proc?

u me doma to funguje bez problemu (WinXP Pro En, IIS, PHP 4.3.0).
jaky pouzivas charset?
win1250
Ja by som typoval na to, ze PHP nie je gramotny v oblasti znakov pre stredoeuropske jazyky a ako velke pismena berie iba A..Z.
zkusil jsem to a vypada to ok,
<?
header("Content-Type: text/html; charset=iso-8859-2");
setlocale(LC_ALL,"cs_CZ"); // staci i LC_CTYPE
echo strtolower("Články");
?>

asi jde o to setlocale co ? vypada to, ze se tyhle promenne prostredi nejak nechcou do php prenest, nevim cim to, mam naucene vsude psat setlocale() -- uz proto, ze to pak neni zavisle na nastaveni prostredi
dik za info, miro, vecer si s tim pohraju. ten header neposilam, pouze info v meta-tagu (o kodovani) a zatim se prohlizece chovaji slusne, ale asi bych mel... no a funkci setlocale() jsem zatim neznal... (php se ucim systemem "co potrebuju" :o) ale mohlo by to pomoci... pises, ze se promenne prostredi nechteji prevest do php, ale zkousel jsem phpinfo() na techto strankach (odkaz v sekci podpora) a tam jsem v enviromentu zadne promenne typu LC_ nenasel... nicmene mas recht, ze co si nastavis sam, do toho ti pak nikdo nekeca :o))) prozatim jsem to obesel pres vlastni prekladovou tabulku ve stylu: function my_strtolower($str) {return strtr($str, "ÁČĎ...", "áčď..."); } jo a jeste k tem kodum "cz_CZ" - predpokladam, ze tenhle funguje - jenom nevim, kde bych ho hledal...
LC_ALL neni promenna prostredi, ale konstanta v phpcku; mira psal, ze se neprevadi nastaveni z promennych prostredi do phpcka

btw, zajimalo by me, jak to je s utf-8, mohlo by to jit nejak
setlocale(LC_ALL, 'cs_CZ.utf-8'); ??

jo, miro, uvazoval jsi o pridani mbstringu??
ja bych se celkem primlouval...
jak je to vlastne s kodovanim u setlocale()
koukal sem ze to funguje pod win-1250 i pro iso-8859-2.. divny, ne? :-)