PHP

Existuje nějaký editor pro PHP asi něco jako je Front Page pro HTML.
Prostě abych se nemusel učit složitý jazyk a programovat v php atd... ?
má zlatá lenost dej se mě přemoct

existují jnen editory typu notepad ktere ti zviraznuji syntax nebo ti dokonce upozorni na chybu v sintyxi ale zasadně nenajdeš editor kterej by za tebe programoval php mozna ze neco takoveho vymisli (ukradou) mrkvosofti ale určitě to nebude free
apropo dovol mi takovou otázku?
už jsi někdy naprogramoval nějakou jedoduchau aplikaci (exsáč)?
a setkal si se editorem nějakého programovacího jazyka kde by jsi řek počítači chci aby ta aplikace dělala to a to a v malování si nakreslím vzhled...
sestav mi program?

snad jediní co ti trocu usnadní programování aplikací treba ve vizual C++ ci Delphi je fakt ze některe objekty jsoustandartni předdefinovane a mají predefinovane udalosti ale stejně musí dotyčný ten jazykovládeat nebot musí napsat co se ma na učitou udalost klepnuti na tlačítko stát.
4Barakuda:

Znáš programovací jazyk (jestli se to tak dá nazvat) Petr? To je novodobej Karel pod Wokna a programování se provádí pouze myší :-))) Je to fakt bomba. Začít můžeš pošoupávání králička po louce a skončit textovým editorem :-)

Mno to jen tak pro odlehčení.

Jinak nic takového pro PHP není (naštěstí).
4Andrew vem si Baltazara nebo tusim ze se ta kravina jmenovala bertik
jinak leda tak pro děti z Mš

jinak existujiuž programovací systémy kde si vytvoříš vývojový diagram s předem dohiodutou formau podobným stuilem jako prezentačku v PWP a dáš to zkompilovat ale takové systémy já momentálně neuznávám protože mně to pripomíná strategi Mrkvosoftů kde vůbec není ydět co se tam děje

Ad frontpage či tak nějak
taky jsem ze zvědavosti tuto věc jeou pustil a vytvořil jsem vní stránku
ale stejně jsem některé js musel ošulit ročně v notwepadu atenzdoják no hrůza a děs vco tam bylo zbytečnejch kravin
Mno, já svoje první stránky tvořil v FP a pak jsem je vždy očistil od zbytečnejch věcí :-)) Ale po dvou týdnech mě to pustilo.
Btw: Baltazara znám taky, ale ten je proti Petrovi příliš dobrej :-)
Perta neznám jen vim že něco takového existuje ale ja rikam je to hracka pro děti do MS
btw, ten 'editor' v 'jazyce' petrovi bych chtel fakt videt...
ja o to nestojim dokazu si to predstavit ja t si tak jakokdaz tvoris makro ve wordu stlem presouvanikurzorua psani textu
sem myslel tak maximalne screenshot...
2 jan cafourek:
ne, neexistuje, a i kdyby existoval, tak by to byla cunarna nejvyssiho kalibru
to : jkt

i z toho screenshot by mi bylo na blití