Fašouni na WZ !!!

Já nechci bonzovat, ale hlásit se to musí, hehe ;o) http://bwp.wz.cz/ ... na týhle adrese sou nějaké skinheadské stránky, které myslím na webuzdarma by neměly se nacházeti. Ale jestli je tady chcete, tak jako bych sem nic nepsal...
a vsiml sis jak maji udelany banery?? v kazdem ramu je jeden, to je bomba.

hned bych je vymazal :o)
hmm.. nevěděl jsem že, faš..ni umí tvořit stránky
Oni je taky dělat neumí

důkaz:
-----
<font color="#FF0000"> a</font><font color="#FFFF00"> </font>

-----
he he :-)
To byl určitě FrontPage, takže neovládaj ani program :)
Patrilo by to smazat...je to ostuda slusne spolecnosti internetu. Relativne slusne. Jinak proti Frontpage-i nic nemam, protoze v nem pracuju - je to o dost rychlkejsi! A posledni verze XP je i pouzitelna :-). hm...ujmeme se nasich nacku, nenechme je zdivocet:-)
SaLam
Teda ja zadnyho nacka nechci, pradlo si nevesim a tak nepotrebuji aby mi drzel snuru, videli jste tu "reklamu" v prazskem metru??? dost hrozny !!!!


FP je uz davno prekonany, jako ucitel nebyl spatny.

Martin II
FrontPage je ok, ale musí ho člověk pořád hlídat, jinak začne mít produkovaný HTML kód Mrkvosoftí styl.
frontpage: nechci travit cas "hlidanim" nejakeho programu - co je na takovem programu cool, kdyz ho musim hlidat aby mi neudelal paseku v codu???????
podobny editory nesnasim a uz vubec se nehodi na PHP... to neni jen muj nazor, to je pravda :)))

m.s.
Jojo to je a neni nad gatesovskej (windosowskej)poznamkovej blok jedna zveci ktera se mu snad i vyvedla:-)
No já dělám (teda když něco nevím) ve FrontFage .. mrknu na to co jsem zapoměl, vzpomenu, pak rychle přepnu na HydraPHP 1.7 a valim HTML, PHP, CSS, JS ==== HydraPHP is good freeware :)

www.stahuj.cz např.
trochu tucna napoveda frontpage :))))) goldeen html editor podporuje html, php, css, js, html napovedu, testovani php bez nutnosti instalace serveru atd..... cesky, free, super...

ale vazne: proste jakmile nejakej program se mi zacne hrabat v kodu, jde pryc. je to mnohem rychlejsi takovej program nepouzivat nez pak po nem uklizet.. :)

m.s.
Jo s golden HTML taky občas dělám hlavně když hledám chyby:-) ale jak jsem řek nad pozná....
Vykopejte ty zas.... naci buky. Všechny bych je utratil.
Nemáte někdo zkušenosti s PHP-Nuke portalem nebo něčim podobnym ?
Díkes
Smazat!!
DOBRÁ ZPRÁVA
Fašouni jsou pryč (i když jen tak napůl)
Mají tam redirect na
http://www.geocities.com/bwp88
Aspoň že tak ! :o)