Kde seženu toto diskusní fórum?

Někde jsem tu četl, že toto fórum je stažené, chci se zeptat, kde se dá stáhnout.
a neni lepsi si ho naprogramovat sam?! neni to zase tak tezka zalezitost.. zhruba tak 2-3 hodky... ok abych nezral tak treba 5 s vychytanejma vecma, se smajlikama etc...

ja sam sem si takovy ted udelal, jestli mas zajem, UIN#71634515
jeste me napadlo.. zkus se podivat na www.phorum.org :) tam maji pomerne naboostovane forum, zadarmo :D ale uzje to moc slozite, je to fain, ale uz se v tom nekdo jiny kdo to sam nedelal nevyzna :P :D
nevim proc bys to musel psat znovu, kdyz by ti tohle forum vyhovovalo
jestli se nudis tak si pro me za me muzes procvicit programovani, ale je spousta zajimavejsich veci na programovani, ktere jeste nikdo pred tebou nedelal
Pro moulu: To jo, je lepší si udělat svoje, ale já nějak nemam čas. Toto se mi docela líbí, jen bych ho trochu vylepšil- smajlíci, kurzíva, a to zasílání odpovědí na mail bych asi musel zrušit (wz- 10mailů/hod).

Pro admina: Dík, ale ten link, odkud to forum máš jsi mi taky mohl dát :-). Dál, jaký přesně jiný věci se daj programovat? myslím si, že všechno už je ne? Jen se to dá možná vylepšit.
Já mam doma taky jedno perfektní diskusní fórum. Vypadá sqvěle, má hodně funkcí, ale problém je, že každej, kdo chce do toho fóra psát musí bejt registrovanej. Mně připadá kravina, abych se pak tejden hrabal v jeho zdrojákách, abych to pochopil a pak ještě tejden to vše předělávat, aby ta registrace nebyla nutná.
ehm, 5 hodin prace na to samy forum, co maj na phorum.org? to bych se asi fakt dost divil, ja myslel, ze se uz vyviji pres rok ;-)
Pro jkt: Proč ehm? Moula nemyslel Phorum 5 hodin, ale normální, to by odpovídalo. Phorum je podle mě na ho... Je tam tolik fcí, že se nedá nic předělat a dokonce přijít na to, jak se to instaluje trvá dost dlouho