Nevim si rady

Zdravim vsechny,
mam celkem zajimavy problem:

na svych webech u webzdarma pouzivam dost casto sendform, neco mi navstevnik dosle na ten mejl co jsem uvedl pri registraci a protoze mam presmerovani mejlu u volny na mobilni email u eurotelu, tak mi vzdycky prijde kopie na mobil, takze vim co mi prislo. Takhle to behalo az do min. tydne. Nekdy ve cvtrek se to ale zmenilo. Kdyz mi prijde neco pres sendform tak se mi to nepreposle na mobil. Jinak mobilni email funguje a presmerovani u volny take. Ostatn mejly z jinych adres chodi OK, i se ohlasi na mobil. Zkousel jsem poslat pres sendform neco, na mobil nic neprislo, pak jsem to z volneho poslal zpet na volny - stejna adresa, stejna velikost a stejna predmet zpravy - tentokrat se to na mobil odeslalo.

Takze tu mam velkou zahadu, nejdrive jsem volal operatora a ten mi rekl, ze vsechno je OK (volal jsem tam druhy den znovu a rekli mi to znovu) pak jsem se dotazoval u volneho.cz - tam nic nenasli, ze pry vsechno odeslo jak ma. Tak a ted je na rade webzdarma. Nevite cim to je??

za pomoc moooc dekuji, na sendform jsem dost zavisly a tohle me zlobi
osobne mam zkusenosti, ze eurotel pri velke zatezi sms z emailu nepreposila a pri hooodne velkem zahulu ignoruje i sms branu. u paegasu zpravy v tomto pripade prijdou treba az za hodinu nebo druhy den. netvrdim, ze je v tomto problem (asi ne), ale jen me to nedalo podelit se o tuto zkusenost - sleduji to nejakou dobu... kopie email zprav si nechavam posilat na svuj paegas a i na sluzebni eurotel. vetsinou chodi vse na obou stejne a ihned, ovsem pri zvysene zatezi site operatora (hlavne vecerni hodiny) je situace jak jsem ji popsal. na eurotel casto neprijde nic a na paegas az za nejakou dobu (nekdy i den)...

cesta internet->sms je pro operatory nevydelecna, takze pri zatezi jsou priority jinde...

m.s.