Co mi to chce říct?

Warning: fopen(): open_basedir restriction in effect. File /Key.txt is not within the allowed path /3w/webzdarma.cz/d/dekonfederace/ in /3w/webzdarma.cz/*/*/*.php on line 11

Warning: fopen(/Key.txt): failed to open stream: Operation not permitted in /3w/webzdarma.cz/*/
*/.php on line 11

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /3w/webzdarma.cz/*//.php on line 13

Warning: main(): Unable to access ./kniha.php3 in /3w/webzdarma.cz/*/
*/*.php on line 23

Warning: main(./kniha.php3): failed to open stream: No such file or directory in /3w/webzdarma.cz/*/
*/.php on line 23

Fatal error: main(): Failed opening required './kniha.php3' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/webzdarma.cz/*/
*/.php on line 23


Co mi to chce server říct? Reaguje tak na funkce FOpen() a FClose(). Zkouel jsem si hrát s cestama k souborům, ale nepomáhalo to.
Asi mas spatne napsanou cestu na ten soubor key.txt (nebo mozna spravne, jenze nemas opravneni ho otevrit) a na soubor kniha.php3
Spatne zadane cesty k temto souboru. Zjisti cestu k souboru kterym tento skript poustis a podle toho se rid v ostatnich souborech.

Tomik.
Spouštěný skript i datové soubory mám na stejné hladině v kořenu.
Zkoušel jsem různé verze cest, ale na 90% to bude spíš v právech, jak je můžu nastavit?
Lidi tady kecaj že v Total (Windows) Commander se dá měnit práva.

Tomík.
Nedaj..
Mas nastavene prav pro prepis souboru?
chmod 666 adt.?
daj , do toho radku napis chmod 666 jmeno souboru u ktereho to chces nastavit......Teda nevim jestli to de v Total ale v 5.0 to jde...
chmod ano pokud to umoznuje server, ale to je vec ftpka ne total commanderu