Rada jak zabránit REKLAMĚ na WZ! ČTĚTE!

Chcete se zbavit reklamy na Serveru Webzdarma? Čtěte dále.
Jsou 2 možnosti:
1)Vůbec ji nemít
WZ vkládá reklamu do souborů pouze při uploadu přes FTP, pak už se o soubor nestará. Kontroluje příponu uploadovaného souboru(.php a .htm/.html). Jestliže má soubor jinou příponu, WZ to nezajímá.

Pokud budete tedy uploadovat nějaký soubor typu php/html (třeba index.html), uploadujte ho například jako soubor._html nebo soubor._php .
Potom jednoduše ve své FTP klientu soubor přejmenujte na původní název. REKLAMA SE V NĚM NEOBJEVÍ!

2)Mít ji skrytou
Přes FTP nahrajte na server soubor index.html a ted poté stáhněte.
V určitém místě se vám do kódu HTML vložila reklama. Tento ohraničte následujícím textem:

<DIV Style="visibility: hidden; position: absolute">
--reklama--
</DIV>

(na místo --reklama-- doplňte původní html text reklamy)
a poté soubor opět uploadujte.

ENJOY!

Upozornění! : Spíše používejte tip 2, protože v případě tipu jedna vám WZ může stránky zrušit z důvodu "nenavševovanosti" (počítá počet stažení banneru).
mmch: druhy zpusob je jeste evidentnejsi poruseni pravidel, takze pokud nechcete reklamu a chcete nesmazany ucet, podivejte se po jinem serveru
NoReklamer jseš vůl NoReklamer jseš vůl NoReklamer jseš vůl NoReklamer jseš vůl NoReklamer jseš vůl NoReklamer jseš vůl
a tani na jinej hosting
Mno, trocha dodrzovani pravidel nas snad nikdy nezabije...

Mimoto mam krapet lepsi zpusob, nainstalujte si napriklad Norton Personal Firewall a zapnete si blokovani reklam. Ani 1 se neobjevi.

Timhle snad pravidla neporusuju, ze, miro? :-D
;-)
ja pouzivam prohlizec galeon, ktery mi otravne reklamy taky blokuje, takze v klidu
ale nemyslim, ze by jedna reklama na pro cely ucet mela nekoho zabit
souhlasim, ta 1 se prezit rozhodne da... :-)
"enjoy" ? to vypadá na Troadse
Myslím, že reklama na WZ je ještě to nejmenší zlo.
Pokud se bude snažit takto oblafnout její zobrazování víc lidí, můžeme se taky dočkat, že pak bude ve formě pop-up okna...
I kdyby, zase mi to zamezí Norton Personal Firewall :-)))
Taky mám Norton.
Zkoušel jsem blokování bannerů a bylo to super...
...bohužel mi po čase začal blokovat i některé regulérní obrázky :-(
Pravda, naky malinky mouchy to ma, napriklad pokud nezapnes popup, u http://go.icq.com ti ICQ konzole nevyskoci, ale od toho tam je odkaz pro manualni spusteni ;-)

Jinak s tim mam ale jenom ty nejkladnejsi zkusenosti.
Hoši, proč musíme furt hledat možnosti, jak něco ojebat? Já jsem si design přizpůsobil reklamě, objevuje se opravdu jen na první stránce. A co? A vůbec mi nevadí!

Nehledě na to, že není složitý hlídat počet zobrazení reklamy a když tři měsíce nic, tak pápá, že, Miro? ;-)
staci i mesic ;-)
A navíc stránka bez reklamy vipadá chudě když tam nikdo neinzeruje :))
obzvláště vIpadá, to jo :-D
ja tu reklamu klidne zkousnu...sice sem a tam ma wz nejakej vypadek, ale jinak jsem spokojenej...mysql, php apod. za cenu jednoho reklamniho banneru na uvodni strance-to je pohoda!
ja si myslim ze to je na pohodu...
ten baner prekousnu v pohode...
a kdyz uz bych se chtel neceho zbavit tak by to bylo .wz. v nazvu domeny... :)))))))))))))))))))))))))))))))))) ale to az casem...
NoReklamer: Hovado blby ... Doufam, ze nehodlas rozpoutat kampan, ktera userum zneprijemnila zivot a nam adminum zapricinila zkonceni webuzdarma.
2hooder.chytrak.cz : Skončení wz ? To dřív bude na slunci snežit :))
:o)
Teda, ne ze bych mela neco proti ty reklame, da se to zakomponovat do grafiky...ale mohla by bejt ta reklama alespon trochu hezci...ci by mohlo bejt vic moznosti barev a tak...
Souhlas (s tím proužkem "Webzdarma")
> xxx
Reklama je prostě reklama ;-)
nahodou reklama mi na moji negraficky strance vytvari jedinou grafiku..;-)
JAsne nom, vis ono je to sice pravda, ze wz jen tak neskonci ale mohl by se zmenit o dost k nepoznani. cdw: to s tim vzhledem se da osetrit ze strany usera ...
Taky mi to tam vadi ale resim zpusob, kterej bude pro adminy WZtka prijatelny (alespon v to doufam) a pro admina freehostingu taky ;)