Nefará,vypisuje puze jeden zaznam

Zdarec.Splodil jsem toto a vypisuje me to pouze hodnotu jmeno.
Melo by to vypisovat všechny údaje,ale do každýho pole mě to vypíše jenom jméno...Každá proměnná by se měla vypisovat do jiného input pole...

$sql2 = "SELECT jmeno, heslo, pohlavi, fotka, vek, email, tancuju FROM online WHERE id LIKE {$_SESSION["userid"]}";
$zmena = mysql_query($sql2);
if (mysql_fetch_object($zmena)){
$jmeno = MySQL_Result($zmena, "jmeno");
$heslo = MySQL_Result($zmena, "heslo");
$pohlavi = MySQL_Result($zmena, "pohlavi");
$fotka = MySQL_Result($zmena, "fotka");
$vek = MySQL_Result($zmena, "vek");
$email = MySQL_Result($zmena, "email");
$tancuju = MySQL_Result($zmena, "tancuju");
}

Zkousel jsem všechno možný,ale nic nefáralo:(
100% hovadina:)
Souhlasím stebou, co to jako mmá dělat?
$sql2 = "SELECT jmeno, heslo, pohlavi, fotka, vek, email, tancuju FROM online WHERE id LIKE {$_SESSION["userid"]}";
$zmena = mysql_query($sql2);
if ($data = mysql_fetch_assoc($zmena)){
$jmeno = $data["jmeno"];
$heslo = $data["heslo"];
$pohlavi = $data["pohlavi"];
$fotka = $data["fotka"];
$vek = $data["vek"];
$email = $data["email"];
$tancuju = $data["tancuju"];
}
<HTML>IMHO myslim ze kdyz uz pozaduje primo vraceni urcitych sloupcu v dane posloupnosti po sobe je mozna lepsi pouzit mysql_fetch_row, zkrati se tim kod a zaroven i urychly</HTML>
No jo, jen sem upravoval to jeho na funkční úroveň, snad je to vstřebatelný.
Nebo by to šlo asi takto. Když už by tam měl bejt mysql_fetch_object. Bych řek. Asi...

$sql2 = "SELECT jmeno, heslo, pohlavi, fotka, vek, email, tancuju FROM online WHERE id LIKE {$_SESSION["userid"]}";
$zmena = mysql_query($sql2);
if ($record = mysql_fetch_object($zmena)){
$jmeno = $reocrd->jmeno;
$heslo = $record->heslo;
$pohlavi = $record->pohlavi;
$fotka = $record->fotka;
$vek = $record->vek;
$email = $record->email;
$tancuju = $record->tancuju;
}
No zapomeňte na to...Mělo to vytáhnout údaje z databáze a potom bych ty proměnný dával echem do input polí...
...tak teď jsem to udělal takhle:
...
<?php
$sql2 = "SELECT jmeno, heslo, pohlavi, fotka, vek, email, tancuju FROM online WHERE id = {$_SESSION["userid"]}";
$zmena = mysql_query($sql2);
$zmena = mysql_fetch_array($zmena);
?>
...
<input type="text" name="jmeno" value="<?php echo $zmena["jmeno"]?>
...

No jo no...začínám:))Tak to fičí...
Jenom jestli byste mě někdo mohl poradit, jak zařídit to, aby se vybrala hodnota z databáze třeba u list menu,nebo u skupiny radio buttonů...
...
Dík...Dewil
Nevim jestli sem to pochopil ale:
while($data = mysql_fetch_array($zmena)){
echo <input type="radio" name="btn" value="<?php echo $zmena["id"]?>"><?php echo $zmena["jmeno"]?>
}
Samozřejmě to celý do formu.
Tak to jsem zas asi nepochopil já...
Prostě mám zagroupovaných třeba deset radio buttonů a potřebuju aby se označil ten, jehož hodnotu má dotyčný uživatel v databázi v databázi...To samý i u listmenu...
<INPUT TYPE="radio" <? nějaký blablaphp co vloží z databáze text "checked" ?>>
Jo tak, myslel sem něco jinýho.
TAk asi ňák takhle...U list menu je to to samý, akorát místo checked použiju selected...
<input type="radio" name="pohlavi" value="zena" <?php if($zmena["pohlavi"]=="zena") echo "checked"?>>
<input type="radio" name="pohlavi" value="zena" <?php if($zmena["pohlavi"]=="muz") echo "checked"?>>

...
Je tady však háček...
Když mám list menu v kterým je třeba 100 položek, tak to je celkem uchylný, psát ke každé položce ten kód...
Nešlo by to ňák obejít?
Dewil: Proč to dělat jednoduše když to de složitě co ?
jo to uz je tak, kdyz clovek nepochopi princip programovani.. mam takovej dojem ze takhle nejak vypada vetsina programu od M$.. velky a sama chyba
TAkhle to byt nemá..Mělo to být takhle:
<input type="radio" name="pohlavi" value="zena" <?php if($zmena["pohlavi"]=="zena") echo "checked"?>>
<input type="radio" name="pohlavi" value="muz" <?php if($zmena["pohlavi"]=="muz") echo "checked"?>>

...
Tak já si dám radši práci s tím že to napíšu ke každé položce:(
...
To Sojkovec: Co je M$ ?To sem nepochopil:(
....
Dew
Dewil: fakt nevis? micro$oft neznas? ani Boha Nejvyssiho Billa? :-)))
Dewil: M$ je Microsoft
tak to pak jooo:))