webové rozhraní pro správu soborů

Zajímalo by mě, kdy tady bude nějaké rozhraní pro správu souborů přes web. Pro lidi kteří jsou k internetu připojeni přes firewall nebo proxy, který ftp nepovoluje by se to docela hodilo. Zkoušel jsem to i přes program HTTP-Tunnel, kerý po nastavení FTP klienta (přes SOCK4/5) směruje přenos přes HTTP (Port 80), ale tam bude asi nějaký problém na straně webzdarma (nebo jsem něco blbě nastavil), protože soubor se nepřenese celý a FTP klient mi napíše, že server hlásí nějakou chybu. Jestli s tim někdo máte zkušnosti, tak mi prosím poraďte.
za firewallem pouzivam windows commander, na prenos nastavim "prenos pomoci proxyserveru" a "HTTP proxy s podporou FTP". zalezi ovsem jak moc jsi blokovanej. pokud mas plny HTTP pristup, tak by to melo fungovat...

pokud jsi nedockavej, tak si take jednoducheho spravce muzes udelat sam pro sebe :)

m.s.
jo a jak ?? me to nejede :-(.

Mam pocitac, kde bezi Linux a pres ten jsme pripojeny na inet (pres jednu IP adresu). Vsechno ostatni funguje, ale FTP nefunguje.

Porad te mi nekde, prosim !
Vzdyt jsem ti popsal, jak to pouzivam - nebo co neni jasne? ale pouzivam windows commander a ten nejspis na linuxu nenajdes :) ale na vyber mas spoustu jinych clientu - ale to asi res s adminem vaseho proxy serveru...

m.s.
mimochodem, ten jsem shodou náhod ja :-D.

ja se sice pres consoli a vzdaleny pristup na linux pripojim a na ftpwebzdarma se taky dostanu, ale je mi to nanic kdyz mi to nejde z ostatnich pocitaci na intranetu. Nebude problem jeste v tom, ze na linuxu bezi WWW a FTP server ??? :-((((
Hm, no pokud jsi spravce ty, tak pak prece mas vsechno nastaveni ve vlastnich rukach :))) neni problem, ne? kazdopadne ti nedoporucuju, aby jsi nekde prilis vykladal (emailem, v konferencich atd.) jak mas konfigurovany pocitace :) ja osobne trpim davkou paranoii a takovyhle veci si nechavam pro sebe - zvlast kdyz si pak prohlizim logy :)

ale k veci - musis mit na proxyserveru, kterym se pripojujes k netu, povolen ftp protokol (na portu 21) a pak take zalezi, jak proxyserver vyzaduje spojeni - podle toho musis nastavit odesilane prikazy...

m.s.
Problém je ale v tom, že já neznám (nebo nemám) uziv. jméno a heslo pro přihlášeni k firewallu. Proto jsem to zkoušel nějak obejít.
No tak si to prekonfiruj...:) ale pokud na tech pocitacich mas wokna, tak zkus ten windows commander. co ti to hlasi??? zkus prenos pasivni (jako www browser) a podporu ftp pomoci http... sice budes mit omezene moznosti, ale na upload a aktualizace to staci...

m.s.