Problém s instalací

Mám menší (větší) problém s instalací php na můj OS Win XP. Stáhnul jsem a nainstaloval úspěšně, ale nyní mám problém s microsoft management console. Co v ní mám vlastně dělat? Děkuji za radu.
<HTML><i>microsoft management console</i>

sice nevim presne oc jde protoze XP nepouzivam ale kdyz popises co ti vlastne nejde jiste to vyresime :)</HTML>
A zase je to tady: kurzíva. Místo abys to napsal třeba takhle: "...nevim sice co přesně to MMC je...", prostě musíš ukazovat že to de a dobře :)))
<HTML>no me to jde, tobe ne ? :)))</HTML>
Jde, ale nemusím (... ale ne-mu-sím) to přeci nikomu dokazovat :) :(((((
Mno, někdo má, někdo nemá
Natte, napis nam, co to vlastne je a kdy ti to dela. Pak z toho mozna budem chytrejsi a ani se nemusime hadat.
PHP a MMC?
Co s tím má mít společného PHP? Pokud vím, tak PHP nemá žádnou službu a nijak neovlivňuje systém.

Pokud myslíš jako zprovoznění PHP skriptů, tak k tomu potřebuješ web server. No a ten už zasahuje do systému(služby).

"microsoft management console (MMC)" je něco jako ovládací panel pro systém. Můžeš v něm nastavovat všemožné i nemožné věci tykající se systému Windows jako jsou účty, služby, úložiště, .... .

Tomík.
jako CGI program mozna PHP jako sluzba v systemu je.., ale jako mod apache nikoliv