No tak to je moc! :-o

Hele kdyz ma clovek na WZ stranky nejakeho klanu(seskupeni vic lidi) a udela si administraci tak,ze se muze kdokoli zaregistrovat,udaje se ulozi do mySQL.
Pak si udela skriptik na to,ze si vytahne e-maily a chce treba jednou za tyden odeslat pro koordinaci skupiny lidi hromadne email,tak zjisti ze je omezeni na 10 e-mailu ze hodinu,narez!

Lidi zaplatte si domenu za 280,- mesicne(COM) a mate klid,tohle je o nervy a udelam to tak.
Jsou mi naprosto jasne duvody tohohle omezeni,to at mi nikdo nevysvetluje,ale 10 za hodinu je malo,myslim ze kdyby bylo 30 tak to nikoho nezabije a hodne lidem to ulehci zivot.
No nic to je vse co jsem chtel rict.
Omlouvam se,280,- rocne!
A co bys chtel po freehostingu? A co se tyce limitu mail(), podekuj spammerum...
A nebo to posílej od sebe. To taky de, ne? Zřiď si webserver na lokální síti pripojený na net a posílej to z něj. A spamy, za ty si budeš ručit sám...
Ja vsechny tyhle duvody proc je to omezene znam,jen rikam ze pro vyuziti spamu by to muselo byt aspon nastavene na 100 a vic za hodinu,s 30-50 by to pro spamery stracelo smysl a seskupeni lidi (treba 30 v nejakem clanu) by to ulehcilo zivot,10 je fakt hrozne malo :-(